Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

tehát..régebben nagyon sok fiúnak tetszettem..különböző közösségi oldalakon írkáltak a képeim alá is,és rengeteget bókoltak,ami persze jólesik az embernek.

Mostanában azt mondják rengeteget változtam előnyömre.(:

(egyébként szerintem is így van) mert elmondhatom magamaról,hogy csőnya ugyan nem vagyok ,de a beképzelttől én állok a legmesszebb a világon..,de tényleg:S

Szóval..ha régen úgy tetszettem a pasiknak..,akkor most miért nem annyira? Hogyan hívhatnám fel magamra a figyelmet?Persze nem ,a cicababás külsőre gondolok,hanem esetleg új képek a neten,a suliban többször legyek udvaron,folyosón vagy ahol a pasik vannak.?

Tegnap is szemeztem egy tök édes fiúval..,de hozzászoktam,hogy ezelőtt ők szóltak hozzám először,és nem én hozzájuk..nade hát ezvan (:

Lenne valami tippetek,mind öltözködés,mind pasizás terén?

Persze most ezalatt nem azt értem,mint többi 14-15-16 éves társam hogy húú nekem pasi kell most azonnal..

Hanem csak úgy,ha tetszene nekem valaki,és én is tetszenék neki..akkor esetleg összejönni vele (:

vagy összebarátkozni :)

előre is köszii!(: 16/L


2010. okt. 2. 08:56
 1/6 A kérdező kommentje:
*csúnya
2010. okt. 2. 08:57
 2/6 anonim ***** válasza:

Légy kedves, aranyos hozzá, figyeld szemezz vele (-általános alap dolgok) + fésülködj meg reggel esetleg fesd ki kicsit a szemedet az kiemeli a szép szemeidet és jobban lehet rá koncentrálni, és ha te akarsz magadnak mindenképpen pasit akkor légy te a kezdeményezőbb.


Öltözködés??? Nem tom hogyan öltözködsz remélem nem egy elvakult evangélikus vagy templomba járós-féle képpen azaz kötött tarisznya meg otthonilag kötött kardigán meg térdig érő 10 színű zokni egy idióta cipővel, ha igen akkor lehet egy egyszerű testhez simuló darmer amennyiben jó a segged és a combjaid ha nem annyira akkor legyen kicsit bővebb, legyél nőies...


amúgy 16 éves vagy kikupálódhatsz még szépen....

2010. okt. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hát éppen ezaz..:D

nem akarok mindenképpen,és azt mondják,hogy milyen szép vagyok,akkor meg hogy hogy így elmaradtak a pasik?:O


Egyébként így öltözködöm ,ahogy leírtad:D testhez simuló farmer,bokáig érő tornacipő,egy szép póló egy pulcsival.

Nem pedig evangélikusan xDD

a hajam pedig így hordom: [link]


szóval ennyi kb. (:

2010. okt. 2. 09:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha meg nem akarsz semmit lépni akkor annyit azért tehetsz hogy egy laza kis szemezést lerendezel azzal a fiúval aki tetszik azt ha nem lép akkor vagy mulya vagy még "kisfiú" szóval várj akkor egy értelmesre...
2010. okt. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
amugy a kepen te vagy?
2010. okt. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem,de mondták már,hogy hasonlítok rá:DD
2010. okt. 3. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!