Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen? Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel egyidősek vagyunk (15). Elég régóta ismerjük egymást. Nagyon birom,helyes kedves szóval bármi. De csajoknál nemtudja mit akar. Ezt észrevettem ebből az esetből amit elmesélek. Beleszerettem de titkoltam ezt mindenki elől. A barátnőm aki ismeri a fiút elkezdett avval faggatni hogy mivan a fiúval,én meg tereltem a témát...kérdezte hogy mért nem adok neki esélyt? Erre én modntam hogy a pasi nem mondott semmi ilyent, akkor miért is beszélünk ilyesmiről? Erre jött a hétvége és találkoztunk. Nekem ő egyben nagyonjó barátom is volt és a szimpátiám is. Találkoztunk ő elhivott dumálni. Elmesélte a napját semmi extra.Meg modnta hogy hogy itatta le egy csaj..meg hogy kell beszélniük. Mondjuk kb sztem tudja h ez engem annyira nem érdekel. A csaj is amugy ott volt a szórakozóhelyen. Én bementem bulizni és nem is találkoztam vele nagyon. Erre mikor kimentem láttam hogy elvan a csajjal. Nekem ez rosszul esett de ok. Ő a barátom é igy látom hogy ő is annak tart, csak barát. De utána jött a probléma. A lány akiről beszéltem a barátnőm, aki avval nyaggatott hogy mért nem adok neki esélyt, elküddlte a fiú és az ő beszélgetésüket. A fiú a hétvége előtt 5-6 nappal azt irta neki hogy ő velem akar összejönni meg hogy mennyire imád meg ilyesmi,meg hogy hétvégén át akar jönni hogy megbeszélje velem élőbe. de nem birná hogy csak hétvégén találkoznánk (mert van kb 50 km köztünk nemtudom pontosan). Na akkor nagyot dobbant a szivem hogy ezek után ilyent csinált. + A lánnyal akivel msot jár,akivel hétvégén összejött vele is távkapcsban van, ők is csak hétvégén találkoznak. Ez most olyan hogy mikor eljön hogy megbeszélje velem, összejön egy másik csajjal..hát milyen már. Szerintetek?
2010. okt. 2. 02:45
 1/3 anonim ***** válasza:
beatport toplista vezető lesz!
2010. okt. 2. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet nem adtál felé jelet, és így inkább azzal jött össze, akinél látta hogy biztos van esélye. Ha nem mutatsz felé jelet, vagy küldesz, akkor nem fog próbálkozni. ( meg gondolhatta, hogy a barátnőd előbb átküldte neked a beszélgetésüket, és hogy te már akkor tudhattad hétvégén és nem tettél semmit). A helyedben én megmondanám szemtől szembe a fiúnak. És választhat, te vagy a barátnője(akivel most van). Ne mondj le róla, ha tetszik!
2010. okt. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudtam meg csak vasárnap. Ez pedig szombaton történt
2010. okt. 3. 03:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!