Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedik meg?

Figyelt kérdés
szeretek egy fiut ő is engem csak van egy kisbaj, a fiu román de nem látszik rajta, kedves aranyos és még jól is néz z ki. apám nem engedi meg hogy vele legyek,a fiunak azt kellet mondanom hogy csak barátok legyunk szivem szakadt meg mikor mondtam neki, mi tévő legyek?
2010. okt. 2. 00:37
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
általánan mindenkibe bele kötnek, kötekszenek. valahogy igy értetem
2010. okt. 2. 00:52
 12/19 anonim ***** válasza:

Hol laksz kérdező?És hány éves vagy?

Szerintem kérdezd meg apukád hogy miért ellenzi?

2010. okt. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ekkora g.ciséget!

Engem nem érdekelne mit mondana faterom,aki nekem tetszik azzal összejövök!Egyébként a románok meg semmivel sem rosszabb emberek,mint mi magyarok.Nem származástól függ az ki milyen ember!

2010. okt. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Még jó hogy kerüld el...legközelebb már cigányt választasz?
2010. okt. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Mi baj van a románokkal?
2010. okt. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom román=roma azokról pedig meg van a véleményem.
2010. okt. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem vagyok rasszita de undorító v :D

Amúgy mindegyik ugyanolyan állat. Ásd el magad..

2010. okt. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Mi baj van a románokkal? Román és roma nem ugyanaz.. Ismerek olyan román egyént, aki mérföldekkel jobb ember, mint a magyarok közül néhányan..
2010. okt. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

tudom hogy a roma ugyan olyan ember mint mi, de én akkor is őt szeretem, és ő is engem , de nem akarok apámmal összeveszni mert abból csak baj lesz:/

és attól hogy néhány ember nem szereti őket az csak azért van mert nem találkozott még rendesel sztem

15/L

2010. okt. 2. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!