Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok, de kétes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, de kétes jeleket ad és nem tudom mit érez irántam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szerelmes lettem egy fiúba akit nemrég ismertem meg és nagyon szeretem, sokszor ő is úgy viselkedik mintha tényleg érezne valamit, tetszenék neki. DE MIÉRT NEM MONDJA?? Szemezünk, szoktunk beszélgetni, hülyéskedni. Vagy egyáltalán hogy kérdezzem meg?

16/L


2010. okt. 1. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem szipmlán félénk kezdeményezz te
2010. okt. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de hogyan??
2010. okt. 1. 20:54
 3/12 anonim ***** válasza:
én úgycsináltam, h hülyülésből megkérdeztem h jajj na mivan tetszem neked mi?:D és a nagy röhögés közepette leállt és megfogta az arcom és azt mondta igen és megcsókolt.*-* azóta is együtt vagyunk.
2010. okt. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
beszélgess vele és hívd el pl. sétálni persze kettesben
2010. okt. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
jaaj de jó lenne...de ő ehhez szerintem kicsit gyerekes
2010. okt. 1. 20:59
 6/12 Moszuke ***** válasza:

hehe a második komment nagyon jó:)

és még poénos is. tedd azt

2010. okt. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
mármint a 2. kommenthez
2010. okt. 1. 20:59
 8/12 anonim ***** válasza:
énmeg abszolut pesszimista vagyok ilyen téren, és szerintem csak annál a pasinál nem lehet erzt edönteni amelyik maga sem tudja, vagy nem tetszel neki. de ma rossz passzban vagyok, lehet tévedek.
2010. okt. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nagyon remélem
2010. okt. 1. 21:09
 10/12 anonim válasza:
És akkor mi van, ha a helyzet hasonló, csak a srácnak van barátnője?
2010. okt. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!