Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzek így? Más lesz később?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek így? Más lesz később?

Figyelt kérdés
Eddig 2 barátom volt, egybe igazán szerelmes voltam, azóta senki iránt nem éreztem úgy. Csak egy fiú iránt, akivel úgy jöttem össze egy estére, hogy nagyon be volt rúgva. Nem mondom, hogy szerelmes vagyok belé, de többet érzek iránta, szeretnék vele beszélni, de sajnos ezen kívül nem találkoztunk még sosem, feltűnő lenne. Vannak mások, akiknek tetszem, de irántuk semmi mást nem érzek, maximum barátságot, olyan mintha mindig az elérhetetlenbe lennék szerelmes, már ha egyáltalán képes vagyok/leszek újra azt érezni.
2010. okt. 1. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Képes leszel még... de fiatal vagy!!!! Ha az érzelmeit egy kamasznak kilehetne mutatni grafikonon, úgy ingadozna, hogy követni nem lehetne.
2010. okt. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok piás k.rva, azt írtam, hogy ő volt részeg, én oké, ittam, de nem annyit hogy bármi bajom legyen, nem szokásom lerészegedni. Illetve pont az a bajom, hogy míg mások szerelmesek, én mindegyikre úgy nézek, mint akik őrültek hogy minden héten másért vannak oda de hiába...
2010. okt. 1. 20:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenki megtalálja a párját,hidd el.:) Idő kell hozzá.:) Te is biztos leszel még szerelmes,hidd el.(;

És akkor,mikor a legkevésbé várnád!:D:D

2010. okt. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Húha. 2-szer olvastam el, de még mindig zavaros. Mi pontosan a gond?
2010. okt. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!