Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Van még esélyem? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
A barátom szakított velem 10 hónap után, azzal az indokkal, hogy ő még élni szeretne és bulizni. Úgy gondolom, hogy erre hamarabb is gondolhatott volna, s ezt mondtam is neki. Azt felelte rá, hogy ő sem így tervezte ezt az egészet. Azt mondta kb 1 hete változott meg a kapcsolatunk és már nem olyan mint régen, de szerintem nem ez a gond. Talán megijedt, hogy ennyi ideje együtt vagyunk? Mivel mostanában sokszor előjött ez a téma, szüleiknél, nagyszüleiknél, és olykor köztünk is. Előre terveztünk. Sosem volt semmi gond a kapcsolatunkban, néha összekaptunk apróságokon de nem vészes, ami ebben az előző egy hétben is előfordult. Pénteken elment bulizni a haverjaival, akikkel mellesleg énis nagyon jó viszonyban vagyok. Úgy tudtam meg, hogy anyukája kérdzete merre volt az este és mondta, hogy bulizni. Persze kicsit kiakadtam de csak annyira, hogy miért nem szólt, persze én elengedtem volna. Lehet ez az oka. Nemtudom. Mert azoknak a havjainak amelyikkel bulizott, nincs barátnőjük, biztos nyugodtan szeretne bulizni, de én ígyis úgyis elengedtem volna, és ez korábban eddig nem volt baj. Nem mintha annyiszor eljárt volna. nkább együtt mentünk. Nem tudom mi történhetett. Biztos, hogy nem nő van a dologban. Mert azt tiztáztuk; sosem csalt meg és én sem őt. A szakítás óta beszéltünk rendszeresen msn-en, arról is, hogy újrakezdhetnénk, de mondta, hogy régebben volt neki már ilyen, és akkor sem jött be ez az újrakezdés, de mondtam neki, hogy az nem 10 hónap volt, és másik lánnyal, erre csak helyeselt. Ma össze is futottunk a városban és mondta, hogy beszéljünk. De maga a szakításról nem volt szó, csak részben, és én hoztam fel, hogy ígyis adtam volna neki szabadságot, és eddig is adtam, bármikor mehetett volna bulizni a haverokkal, de nem nagyon szólt rá semmit csak rámnézett majd elnézett egy kis időre. Sajnos sietnie kellett, és mondta, hogy majd még beszélünk. Fogalmam sincs, hogy mi van. a Barátnőim mind mást mondanak, hogy mit csináljak, én pedig nem tudom megérteni a pasik nyelvét. Segítsetek!
2010. okt. 1. 16:47
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
egyépként sokszor én kezdeményeztem a szexben :)
2010. okt. 1. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!