Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tanácstalan vagyok. Szerintete...

Tanácstalan vagyok. Szerintetek van esélyem babára erre a hónapban?

Figyelt kérdés
Szabálytalan a ciklusom, holnap kellene megjönnie, de már lassan 1 hete fájdogál a petefészkem, feszülnek a melleim, fáradt vagyok. Ma csináltam egy tesztet ami - lett, bár nem túl érzékeny teszttel. Már lassan 1,5 éve dolgozunk a babaprojekten. Már nem mérem a hómet és az ovulációs napokat sem nézem, mert egy kicsit belefáradtam. Van 2 gyönyörü gyermekem, de szerenénk egy 3. babát. Holnap leszek a 35. ciklusnapon és a ckilus.hu erre a napra rakta a menstruáció kezdetét. Szerintetek mikor teszteljek újra? Összejöhetett a baba?
2009. nov. 10. 13:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szia! szerintem nem érdemes a nem várt előtt tesztelni, csak lehangolja az embert, bármilyen szöveg is van a teszten, hogy x nappal előtte már kimutatja. Persze néha vannak kivételek. Ha a késés után 3-4 nappal tesztelsz, akkor viszont már ki kell, hogy mutassa a bébit. Én a helyedben várnék még egy kicsit. Drukkolok!!
2009. nov. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsod. Én is mindig elhatározom hogy várok, de türelmetelen vagyok sajnos. Hosszú ideje próbálkozunk, és már nagyon szeretnénk 3. babát. Én is úgy tervezem hogy várok még egy pár napot. Fájdogál a hasam, néha a hátam. Majd megirom az eredményt. Sok sikert kivánok neked is!
2009. nov. 10. 13:59
 3/12 anonim ***** válasza:
1. vagyok! Ne is mondd, tudom, hogy mennyire idegörlő arra várni, hogy mikor tesztelhetsz, amikor mindenféle tünetet érzel magadon. De hidd el, pénzben és lelkiekben is jobban jársz, ha kibírod, én is próbálok erős lenni és nem elhasználni az összes fiók mélyén megbújó tesztemet! :) amúgy nekem 2 napja kéik, és 2 napja egész nap vagy azt érzem, hogy szó szerint mindjárt megjön (normál esetben ilyenkor tényleg meg szokott jönni) vagy húzódik-szurkál a hasam. De még várok, nem akarom elkapkodni. Ha mégis negatívat mutatna, akkor már teljen el annyi idő, hogy biztos lehessek benne és ne reménykedjek tovább. Sok sikert!
2009. nov. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szia! Olyan mintha én irtam volna. Tesztekre (terhességi és ovulációs) már annyit költöttem, mint egy kisebb vagyon. Férjem is mindig reménykedik és várja a pozitiv tesztet. Nagyon nagyon drukkolok neked és kivánom a pozitiv teszt eredményét. Légyszives irjad majd meg, hogy én is örülhessek az eredményednek. Drukkolok neked!
2009. nov. 10. 14:33
 5/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm a drukkot, nagyon aranyos vagy! :) én már nem is merem összeszámolni, mennyi pénz ment el tesztekre... lassan házat vehetnék belőle :) Én is nagyon szorítok Neked, és tényleg érdekel, hogy hogy fog alakulni a hónapod! Örülnék, ha pár nap múlva jeleznél Te is!
2009. nov. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szia! Biztos megirom a választ. Én most úgy tervezem, hogy jövő hét hétfő reggel csinálok egy tesztet majd, ha addig nem jön meg. Itthon elfogytak a tesztjeim, és most visszafogom magam és nem vásárolok csak pénteken terhességi tesztet. Drukkolok neked!!!Kivánom a + tesztet neked!
2009. nov. 10. 15:12
 7/12 anonim ***** válasza:
Szió! nem tudom olvasod-e, mindenesetre megbeszéltük, hogy megírjuk egymásnak az eredményt. Én ma reggel teszteltem, csak hogy szép legyen a péntek 13, és erős pozitív lett!!! :) drukkolok neked is, majd írj!
2009. nov. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon örülök neked!!! Úgy örülök, hogy pozitivat teszteltél! Kivánok neked jó pocakosodást, és könnyü szülést! Nagyon jó érzés kismamának lenni. Vigyázz magadra és a kisbabádra! Kivánok neked jó egészséget! Orvoshoz mikor mész majd? Hogy érzed magad? Nekem úgy néz ki ez a hónap nem hoz pozitiv tesztet. Még nem jött meg, 38. ciklusnapomon tartok, de már érzem, hogy megfog. Ha hétfőig nem jön meg tesztelek, de mindenképpen megirom majd. Mégegyszer sok boldogságot és szép babás napokat kivánok neked!
2009. nov. 13. 14:03
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Köszönöm szépen! :) Én is kívánom Neked, hogy sikerüljön, amilyen hamar csak lehet! :) Reggelente émelygés és étvágytalanság, de amúgy szerencsére egész jól vagyok, remélem ez így is marad, jövő szerdán megyek majd dokihoz. Írj majd, ha teszteltél, hátha!
2009. nov. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szia! Nem teszteltem, mert vasárnap megjött sajnos. Várom a következő hónapot, talán karácsonyi ajándékként én is pozitiv teszttel lephetem meg a férjemet. Örülök hogy jól vagy, ezek a tünetek majd el fognak múlni egy pár hét múlva. Terhesvitamin sokat segit ezek enyhitésében. Könnyü terhességet és jó egészséget kivánok mindkettőtöknek! Vigyázz magatokra!
2009. nov. 16. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!