Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok a külső számít vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a külső számít vagy a csávó viselkedése vagy a dumája?

Figyelt kérdés
úgy tetszene nektek valaki hogy egyátalán nem beszél mogorva és vissza huzódó nem nevet de visszont jól néz ki
2010. okt. 1. 15:26
 1/8 anonim válasza:
Tök unalom lenne a srác! Szerintem legyen vicces,megértő segítőkész vagy gengszteresebb és jól is nézzen ki
2010. okt. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
inkább azt nézem h legyen kedves meg legyen jó a dumája. a külső nem olyan fontos, de azért ne legyen nagyon ocsmány se.
2010. okt. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg társkeresőn írni a csajoknak ronda képpe és jópasi képével, és megtudod.
2010. okt. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy de viszont.


Kérdésedre válaszolván pedig, nyilván nem a külső a fontos, ha normális nőkről van szó :) Egy buta, számító p*csának egyértelműen csak a külső és/vagy a pénztárca vastagsága számít. Nekem is fontos a külső, ám kell, hogy táársuljanak hozzá megfelelő belső értékek: legyen vicces, magabiztos (de ne csajozós), gyengéd és romantikus. Mindig tudja, hogy adott helyzetben hogyan kell fellépni. Az intelligencia is fontos a számomra, amiből adódik, hogy bármiről tudjunk beszélgetni. És a legfontosabb: szeressen (de ne papucs módon). Szerencsére én már rátaláltam az én Lovagomra :)

2010. okt. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindkettő számít. Sose járnék egy helyes, de beképzelt, bunkó sráccal és nem tudnék vonzódni egy nagyon ronda, igénytelen, de jófej pasihoz. Viszont azok a tulajdonságok amiket leírtál, nekem bejönnének, mert engem főleg az taszít egy pasiban, ha el van szállva magától.

Az jó, ha helyes vagy és visszahúzódó.

2010. okt. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
elöször a külsö utána a belsö
2010. okt. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Számit a külső de nem feltétlen alapja egy kapcsolatnak! Hiába néz ki jól ha egy nagyképű,beképzelt pasas! Nekem bejön egy átlagos pasi,főleg ha kedves,és figyelmes is,és nincs elszállva magától!!!
2010. okt. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mind a kettő! Ha a külső rendben van a másik fő dolog a kommunikáció, mert ha az nincs, akkor kínos csend pillanatokat fogtok átélni, ami tapasztalatból tudom, nem kellemes. Szerényen legyen Adonis! ;) :P
2010. okt. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!