Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 éven felül nehezebb párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éven felül nehezebb párt találni? Akinek még nem sikerült, hogy bírja az egyedüllétet? Nem hiányzik valaki, akit átölelhetsz?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem 33 éves férfiként, hogy rosszabbak az esélyeim, legalábbis ebben a környezetben, ahol élek.

Mondom ezt annak ellenére, hogy úgy kb. 26-nak nézek ki, jó embernek tartanak.

Közben azért érzem, hogy nagyon elszaladt az idő.


2010. okt. 1. 14:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%

Manapság gyakori, hogy 30on felüliek egyedül vannak, nincs tartós kapcsolatuk, házasság stb. Én a húszas éveim elején járok és nincs pasim, nem is volt normális kapcsolatom. Ugyanolyan rossz érzés és nem érzem azt, hogy egyhamar találnék valakit, mert nem akarok buliban ismerkedni. Baráti társaságom pedig nincs, akikkel beülhetnénk valahova, programokat szervezhetnénk.

Amúgy 33évesen még fiatal vagy, simán megtalálhatod még életed párját. Egy 50-60 éves is találhat magának párt, mert egy jóérzésű, normális férfi nem nála 30évvel fiatalabb nőkkel akar ismerkedni, hanem egy csinos, igényes, korban hozzáillő nővel. Minden korosztályban vannak magányos emberek.

Sok huszonéves is szívesebben ismerkedik egy 30 körüli férfival, mert érettebbek, mint a korukbeli pasik.

Annyi "hátrányod" lehet a korodból, hogy szórakozóhelyen nem nagyon tudsz ismerkedni, mert hemzsegnek a tizenéves kislányoktól. Gondolom nem egy éretlen csitrire vágysz. Meg ha nem tanulsz már, szintén lecsökkennek az ismerkedési lehetőségek.

Persze nem jó érzés, amikor a barátaid sorra megnősülnek, vagy a párjukkal élnek, te pedig egyedül vagy, de még nem késtél le semmiről.

Nézz körül társkereső oldalakon, változtass környezetet, legyél nyitottabb, bevállalósabb. Ha megtetszik egy lány, akár egy boltban, szólítsd le. Nem veszítesz semmit.

2010. okt. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Az előző és jövőbeni válaszokat is köszönöm mindenkinek!
2010. okt. 2. 09:05
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én már annyiszor pofára estem, hogy emiatt nem is nagyon engedek közel magamhoz senkit. 27N vagyok, megismertem pár hónapja egy 32 éves férfit, akivel nagyon jól éreztük egymást, jókat beszélgettünk stb. Aztán mikor megtörtént kettőnk között a "dolog", másnap reggel már egy puszira, ölelésre sem futotta tőle. Se SMS, se hívás. Na egy pár ilyen és az ember igazi kaktusszá változik, és magasról lesz@rja a másik nemet.
2010. okt. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Sztem könnyebb..


Már nem érhet meglepetés, ismered a dörgést, ahogyan a nők is.


Nem kell heteket, hónapokat várni, hogy kiderüljön mi újság, hanem akár két szó után levágható, van e esélyed..


28F

2010. okt. 6. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
59%

10-02 15:45


Ezért kell egyből beválllalni, vagy elhajtani a pcsába!!


Akkor nem kötődsz hozzá érzelmileg, és neked is jó volt meg neki is aztán kalap kabát..


A lovagkornak már régen vége!


Aki többet akar, az úgyis marad a szex után is!

2010. okt. 6. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

rengeteg lány van, akik 30 felettieket keresnek (én is így voltam)és leírok pár ütős paramétert, ami hiánya miatt nagyon nehezen találtam meg a párom, most meg ezért nem merek kiszállni, mert félek nincs nála jobb alapon

nos ami nekem fontos egy 30 felettiben:

külső-egészséges legyen, ne egy hadviselt

fogak- totál ápoltak

nem elvált, nem bnő mellett keres mást, teljesen egyedül van

nincs gyereke

első telo/randi beszélgetéseknél figyel nagyon, de ő nem nyílik meg egyből, nem vall szerelmet egy hét múlva, kicsit titokzatos

szeretem, ha sportol, nem egy szál bél,és nem pocakos

munkahelyén, és barátai tisztelik, nem a trógerság, meg lógás az élete

nem költ ész nélkül

jó ha van hobbija, esetleg hivatástudata

nincs kétségbeesve, van önbizalma

nos ilyen 30 feletti srác ritka mint a fehér holló!de ilyen a nagy ő.

2010. okt. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen lennék véletlenül. 34F
2010. okt. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!