Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 éven felül nehezebb párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éven felül nehezebb párt találni? Akinek még nem sikerült, hogy bírja az egyedüllétet? Nem hiányzik valaki, akit átölelhetsz?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem 33 éves férfiként, hogy rosszabbak az esélyeim, legalábbis ebben a környezetben, ahol élek.

Mondom ezt annak ellenére, hogy úgy kb. 26-nak nézek ki, jó embernek tartanak.

Közben azért érzem, hogy nagyon elszaladt az idő.


2010. okt. 1. 14:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szar egyedül, az biztos. Nem nagyon járok sehova, barátaim nagy része meg kapcsolatban én. Jó nekik. Igen, nekem is nagyon hiányzik valaki, akit átölelhetek, szeretgethetek. 29/L.
2010. okt. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Na, írjatok egymásnak.
2010. okt. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
én=él. bocs az elírásért
2010. okt. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
45%
Mindenkinek van esélye, bárhol bármikor. Rengeteg az egydülálló, elvált nő. Én láttam olyat is aki 40-50 évesen csajozgatott 20-30 évesekkel.
2010. okt. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon tök jól egymásra lehet találni, én is itt ismertem meg a barátomat, másfél éve együtt vagyunk:)

És ha ilyen ügyesen fogalmazod meg a kérdést, akkor a moderátorok ki se törlik. (mert sok társkereső jellegű kérdést törölnek)

Írj az elsőnek, barátkozzatok:)

2010. okt. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Bővebben is irhatnál magadról!BArátokkal miért nem jársz el szórakozni?VAgy ha van egy olyan lány aki csak tetszik jobban megnyílni felé?Nekem volt ismerősöm akinek volt a környezetében egy lány és találkozgattak azt mondta h csak tetszik neki,és mondtam neki nyíljon meg neki jobban és ma is együtt vannak boldogan!
2010. okt. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

mesélnék neked egy kis történetet .... a fönököm elvált ..... utana voltunk egy céges bulin ahol ugymond össze melegedtünk ( én a páromal pont szüneteltem) egy éjszakas kalandnak hittem én is ö is ... de mind utolag kiderült több volt mindkettönknek , en nem szolatam semmit , minden ugy ment tovabb mint azelöt ... majd azert hogy ne legyen magában kibékült a volt feleségével , de ugye ez nem szokott jol elsülni ... igy hát 1 év után megint magába maradt ... közbe en is kibekültem a páromal es akkor eldöntötem hogy mindent megteszek azert hogy minden jol müködjön , lakást vettünk , eljegyezet majd összeházasodtunk !! a fönököm mind végig magába volt , mind probaltuk össze hozni különbözö stilusu lányokal de ö mindeg válogatot , mindeg talált valami kivetni valót rajtuk !! majd nagy nehezen lett egy baratnöje , de mondta hogy nem fogja vele sokaig huzni mert egyszerüen ö nem az a lány akibe ö bele tudna szeretni!!! nekem a 11 éves kapcsolatom 6 hónapal házaság utan megromlott , férjem 7 éjszakábol 4-et tuti hogy nem töltöt otthon , reggeltöl estig üzletelt (persze titokba) ezzek utan én ismet a fönököm karjaiba menekültem ... elmondtuk egymasnak hogy menyire sokat is jelentet nekünk az a bizonyos éjszaka ... ö elhagyta akkori baratnöjét én elváltam es most nagyon boldogok vagyunk !!!


hogy miert meseltem ezt el ???? talán azert mert ö is ugyan igy kétségbe volt esve hogy 35 évesen magaba marad ... mi elvesztetünk 3 évet , de tudod jobb késöbb mint soha !!!


ne agodj majd neked is eljön az igazi !! söt lehet hogy ott ül napi 8 órát meleted !! :o)))


sok sikert :o) !!!

2010. okt. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Engem is fiatalabbnak néznek a koromnál, mégis egyedül vagyok, szerintem ez nem a kortól függ, néha már arra gondolok, hogy biztos bennem van a hiba. Csak még nem találtam meg a hibát, hogy kijavítsam...Egyszerűen nincs hol ismerkedni, ha a szórakozóhelyek és a net nem érdekelnek. Nem vagyok otthonülő, élvezem az életet, de egyre gyakrabban érzem, hogy hiányzik valaki. 31N
2010. okt. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom, de én is kb 5 évig egyedül voltam, persze voltak futó kalandok, de olyan lehettem mint a fentebb említett főnök úr, hogy valahogy nem érzetem hogy valakivel is jó lenne. Mindig szakítottam az illetővel, mert minek húzni egymás idejét.

Aztán most egy véletlen (vagy sorsszerű) dolognak köszönhetően megismerkedtem egy lánnyal, aki iránt érzem azt a pluszt amit ilyenkor kell. Jó persze még nagyon friss az egész, de olyan érzések vannak bennem amit még nem érzetem soha. Szóval akármikor beüthet a jóság, nem kell csüggedni... (tudom ez nehéz dolog, de akkor sem szabad) Pozitívan kell szemlélni a dolgokat és akkor pozitív visszajelzéseket kap az ember.

Amióta ilyen boldog vagyok (pedig nem régóta van ez) már több nőn is észrevettem hogy megnéznek és mosolyognak, pedig nem változott semmi, csak boldognak érzem magam!

2010. okt. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én is egyedül vagyok,és nagyon rossz egyedül,rossz lefeküdni este is nincs akihez odabújjak vagy munka után mindenki megy haza mert várják,nekem nem kell sietni nem vár senki.Én már lemondtam róla hogy lessz másik felem is.Például Angliába is kimentem volna dolgozni örökre mert a barátaim már 4-5 éve hívnak,de nem merek menni mert ott nincsenek a szüleim igy tudom hogy nem bírnám ki egyedül és megbolondulnék,ezért oda sem mentem,pedig itthagynám ezt a szemét országot már.
2010. okt. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!