Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből lehet jobban észrevenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet jobban észrevenni, hogy igazán kíván?

Figyelt kérdés
Van barátom(18) már több,mint fél éve,én is 18 éves vagyok.Mindkettőnknek ez az első komoly kapcsolata.Mondanom sem kell,olyan lány vagyok,aki nem adja magát könnyen,így hát még nem voltunk együtt úgy.Eddig csak úgy voltunk együtt,hogy csókolgattuk,simogattuk egymást,amit imádok,és úgy érzem fel tudok izgulni..és rajta is azt látom,hogy kíván.De pontosabban mit figyeljek?
2008. dec. 26. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A farkát... ;)
2008. dec. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A tekintetét. az ölelését,ami ilyenkor egy kicsit szorítás is lehet. A csókját, ami ilyenkor lehet sokkal hevesebb és érzékibb. És azt,amit az előttem író már említett:)
2008. dec. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy izzad e a tenyere, ami lehet jó és rossz is:

Rossz, mert izgul, nagyon szerelmes beléd, és mivel nincs rajtatok kívül senki aki megmondaná neki hogy csókolózzon, hol simogasson így hát ...:) érted :)

Jó, mert zavarban van :) Kicsit izgul, de nem a bénázáson, hanem hogy a helyzet valódi, aki mellette űl, az a szerelme, :) és szeretne Téged elcsábítani játékosan, ezt és azt is kipróbálná, na de lassítsunk még ;)

2008. dec. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha áll a farka, az már egy jó jel :p
2008. dec. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!