Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg unt a baratnom mit tehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg unt a baratnom mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 07:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mik a körülmények. Próbáld meg valahogy visszahóditani. Találjál ki valami jó programot, a romantikát szeretik a nők.

23/L

2010. okt. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Szerezz másikat, aki megunhat.
2010. okt. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az esetek 90%-ában nem tudsz tenni semmit,illetve tudsz csak nem lesz túl sok hatása..reménykedj h a maradék 10% vagy és találj ki valamit,te ismered..
2010. okt. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Tanulj meg helyesen írni. Akkor lehet visszajön...
2010. okt. 8. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
vissza jon ha az igazi
2010. okt. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem semmit sem tehetsz ,mert ha jobban ragaszkodsz hozzá még jobban el távolodik Tőled ,Jobb,ha nem is beszélsz vele többet,ha ilyen akkor örülj ,hogy időben hagyott el ,majd jön egy másik aki szeret,de ki ne mutasd neki soha,hogy oda vagy érte,mert dob ő is
2010. okt. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az előző válaszadónak üzenem: ez egy nagy baromság! Engem kifejezetten az tesz boldoggá, hogy tudom, hogy a párom teljesen odavan értem. Szerintem ez egy iszonyú jó érzés, és aki emiatt hagy el valakit, az hülye......
2010. okt. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
a válaszodra ,csak annyit,hogy ez ritkaság számba megy,de ,ha így is van előbb ,vagy utóbb Nálad is bekövetkezik,hogy el hagynak majd meg fogod látni
2010. okt. 9. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Képzeld magad a helyébe,ha te megunnád őt...

had menjen,lessz másik szebb is jobb is.

Egy férfi akkor vonzó ha olyan mint egy oszlop,lehet benne bizni,van mibe kapaszkodni,biztonság érzetet nyujt.

Hiába csuszol-mászol utánna attól csak lenéz.

Légy erőss,uralkodj az érzéseiden mert később ugyis elhagy és akkor mégrosszabb lessz.

2010. okt. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!