Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent ha egy kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy kapcsolatba élő fiu random ráir egy frissen megismert lányra?

Figyelt kérdés
Rajtakaptam a barátom ahogy mondvacsinált indokkal ráirt az uj kolleganojére. Ölelös smileyk közepette. Igazábol hétkoznapi dolgokrol beszélgettek aztán rajtakaptam es abbahagyták. De komolyan most mier csinal valaki ilyet. Hetfon ugyis találkoztak volna, nem birta ki a hétvéget h ne beszeljen vele… egyszeruen nem értem. Utána meg láttam hogy a képét likeolja… Ti hogy reagàlnátok erre? Vagy ne verjem ezt nagy dobra ennyire?

2022. dec. 9. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Na vajon mit jelent?
2022. dec. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

- Lakóhelye?

- DECEMBER 9!

- De hol lakik?

- Most?

- Nem most, hát amúgy.

2022. dec. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik neki a csaj, ennyi.
2022. dec. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem csak tetszik neki, de a tudomására is hozza (nyilván az a csaj sem hülye...). Nálam ez már a kapcsolat elárulása, de mindenkinek más. Neked kell tudni, neked belefér-e.
2022. dec. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4-es tudom, csak nem akartam durva lenni.
2022. dec. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyenek szoktak lapos ivben repulni, amikor kidobjak oket. A minimalis szintet sem uti meg ahhoz, hogy tartos parkapcsolatot tudjon fenntartani. Ezzel folyamatosan problemad lesz, amig vele vagy.
2022. dec. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%
Ezeket a ferfiakat konnyen fel lehet ismerni mar ismerkedesi szakaszban. Elso jel az hogy egoista , nagy pofaju , szeret a kozeppontban lenni , ugy udvarol mint ha egy szerelmes regenybol idezne a tarsasag vaganya. Ha az imént leírtak szerint figyeled meg a ferfiakat akkor egybol tudod kivel nem erdemes kapcsolatot kezdeni.
2022. dec. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!