Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
A párom folyamatosan felcseszi magát valamivel és dobálózik, orditozik.Nem ez az első eset, hogy szóltam neki és folyamatosan csinálja és mindig az én cuccaimat, telefonomat stb. Úgyérzem, hogy nem becsül meg. Nekem is van egy kicsit hisztis személyiségem de nem gondolom, hogy minden az én hibám lenne. Folyamatosan a gép elött ül maximum úgy vagyunk együtt ha vagy szexuálisan kell együtt lenni vagy ő filmezik én meg telefonozok, mert hát közös ízlésünk szerint nem találunk filmet. Mit tegyek? Egyre rosszabb már a párkapcsolatunk úgyérzem és félek, hogy csak rosszabb lesz.

2022. dec. 8. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Ez ma a 3. mérgelődös kérdés.
2022. dec. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Abnormális, úgyhogy szakíts vele!
2022. dec. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Mit tegyél?Szerintem te is tudod...Igen szakíts ez nem párkapcsolat.Tudnám ezt csúnyán leìrni de nem akarom ezért megpróbálom megfogalmazni szépen.Ha szexelni akarok tedd szét a lábad de ha nem akkor hagyj békén....Nem tudtok megnézni egy filmet közösen mert annyira más az izlétesek.De akkor minek vagytok együtt?Engedjétek el egymást hogy mindketten megtaláljátok a hozzátok megfelelő párt.
2022. dec. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Szakíts vele de még kari elött, nehogy a karifa is röpüljön. :)
2022. dec. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

#1 mindennap, és főleg este jelentkeznek a trollok ezekkel a kamu történetekkel. És mind egyforma, a bárgyú kulcsszavakkal együtt.

Teljesen egyértelmű hogy nem nők írják ezeket a bután picsogó kérdéseket. Dobálja a telefonom és itt játszom magam hogy ez noooormális?

2022. dec. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Le kéne fogyni
2022. dec. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg egyközös tevékenység kitalálása, ami összehozhat titeket, és a feszkót is levezeti: futás, cangázás, vagy esetleg más sport. Pl.: kick-box egymással, és közben meg tudjátok beszélni a feszkóitokat is.
2022. dec. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!