Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bizonyítsam be neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyítsam be neki, hogy nem csalnám meg? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú,aki nagyon bejön nekem...És én is neki(mert mondta)...Az egyetlen ok amiért nem járunk az az,hogy a srác fél,hogy megcsalnám,sosem tettem ilyet eddig,és nem is lennék képes rá,mert tudom milyen rossz érzés,mert velem is tettek ilyet...De a fiú ezt "fél" elhinni,mert eddig a kapcsolatai 80%-ában megcsalták...
2010. szept. 30. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez totál nevetséges. Pofozd már fel. Mi az, hogy fél a megcsalástól? Ez benne van a pakliban. Úgy kell alakítani egy kapcsolatot, hogy ne forduljon elő.
2010. szept. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Moszuke ***** válasza:

sehogy sem tudod.


de persze a boci szemek és a krokodil könnyek csodákra képesek. megspékelve 1-2 szeretlek, és sose bántanálak meg szöveggel.

2010. szept. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De mit mondjak neki,amitöl tényleg megenyhül???
2010. szept. 30. 19:46
 4/9 anonim ***** válasza:

Sztem már párszor átbaszták úgyhogy ezért fél... tudom mit érez.

Legyél vele sokat és érezze hogy tényleg szereted, ölelgessed stb. és ha ott van a közelbe még csak más fiú közelébe se menj, akármennyire azt hiszed hogy ennyitől nem lesz féltékeny, akkor se. :D

2010. szept. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben...megfogadom a tanácsot... :)
2010. okt. 1. 20:02
 6/9 anonim ***** válasza:
engem is megcsaltak a kapcsolataim 90%ában. az utolsó sráác azt mondta, soha nem tenné meg , mert nagyon szeret. és hát még is.. mostmár nem hiszek az ilyen " soha nem csallak meg " szövegben :S
2010. okt. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 xXx_CloUd_o.O_xXx ***** válasza:

Huu engem is máár hányszor csaltak meg =/

volt kapcsolatom (1hónap nem is nevezném annak) eccer csak msn-en ir ,h ö szerete nekem mondani valamit....már sejtetem ,h vlami rossz lesz."én valojában már nem szeretlek csak mint barátot de azt nagyon" ..blablabla

utána kideritetem ,h 1 honap alatt 4 másik sráccal smárolt -.-" és ki tudj még mi volt -.-" most meg a volt legjobb barátommal jár...ugyhogy szerinted milyen jól esett neke ezek? na de térjünk vissza a témához:D

Én akárhányszor csaltak meg...mindig teljesen megbizok az uj barátnömbe ^^ lehet ezzel cseszem el :D azt lehet még párszor átvernek ésén is igy fogom fel mint a srác.

bocsa helyesírási hibákért csak siettem =(

2010. okt. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem szavakkal kell bizonyítani, hanem tettekkel.
2010. okt. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ÉRTETTEM!!! :)
2010. okt. 2. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!