Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem azt h. néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt h. néha szerelmes vagyok néha meg nem?

Figyelt kérdés

Ha nagyon haragszom, akkor úgy érzem h. inkább szakítok vagy jobb egyedül.De amint összekapunk és úgy néz ki h. lehet mégis külön "válunk",egyből bepánikolok és rájövök h. hiányzik és jó lenne ha odabújna,megcsókolna és belegondolok h. nem jó nélküle.Sose mondtam még neki amikor összekapunk, h. most akkor hazaköltözöm vagy elegem van.Szerencsére nem olyan vészes a dolog,mert amúgy nagyon aranyos velem, csak ha balhé van,akkor egyből nem tudok arra gondolni h. szeretem és hiányozna,de ha már érzem azt mégis eltávolodunk,akkor egyből érzem h. odavagyok érte.

26/l


2010. szept. 30. 07:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális. Minden kapcsolatban előfordulnak viták, hullámvölgyek. Amikor dühös vagy, sokmindenre gondolsz, talán butaságot mondasz, amit 5 perc múlva már megbánsz. Ezzel sokan vagyunk így. :) A kérdés az, hogy milyen gyakran vannak ilyen balhék. Ha zavaróan gyakori, akkor bizony jobb, ha tényleg pakolsz. Ha néha fordul elő ilyen, az szerintem belefér.
2010. szept. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem teljesen normális, hogy ha az ember haragszik a másikra, abban a pillanatban nem a szerelem, ami eluralkodik éppen rajta!

Én is sokszor érzem ezt, ha a barátom valami olyat csinál, ami miatt meg vagyok rá orrolva, hogy nem szeretem, de elég belegondolnom, hogy milyen lenne nélküle!

Ez addig rendben is van, ha a veszekedésitek csak néha esnek meg, legalább is nem gyakran érzed azt, hogy nem szereted! Ha ez mindennapossá válik, akkor kell elgondolkodni...

2010. szept. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, a dolgok értéke mindig akkor nyilvánul meg legjobban, amikor előjön a veszélye, hogy elveszítjük őket.
2010. szept. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!