Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar többet vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar többet vagy gyakrabban velem lenni?

Figyelt kérdés
Egy héten csak egyszer találkozunk a párommal ami nekem kezd kevés lenni! Tervezget nyaralásokat meg ilyen olyan hirtelen jött kiruccanásokat de nagy átlagban a heti egy hétvégi találkozás jut nekünk egymásból. Mi lehet ennek az oka?
2010. szept. 29. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Szereted? Szeret?
2010. szept. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Többb dolog is. Munka, vagy vala(k)(m)i más.
2010. szept. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mi is csak hétvégente talizunk általában. Szombat,vasérnap, vagy péntek, szombat mikor h. Mi az oka...baromi egyszerű...énfősulira járok mellette melózok, ő pedig gürcöl 3 müszakba. Hát nálunk ez az oka, h nálatok mi arra neked kéne rájönnöd vagy leülnöd és megbeszélned vele.
2010. szept. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A párom is dolgozik reggel 7-től este 4-5 óráig. És 20 km választ el minket egymástól. Úgy gondoljátok hogy másik lány van a dologban? Vagy csak fáradt?! Nem szoktunk együttaludni sem csak jeles napokon! Koradélután jön este megy! Vagy szombaton vagy vasárnap.
2010. szept. 29. 22:24
 5/9 anonim ***** válasza:
A legtisztább az, ha megkérdezed az illetékest. Valószínű, hogy fáradt. Én is az lennék. Másik lány...ez mindig benne van a pakliban. Ha nem hajlandó változtatni a heti 1 találkozáson, mindenképpen mondd el a Párodnak, hogy nem tudsz szabadulni a gondolattól, hogy nem te vagy neki az egyetlen. Valószínűleg rosszul fog neki esni, meg lehet, hogy balhé lesz belőle, de tudnia kell, hogy milyen félelmeid vannak. Amúgy Te nem mehetsz hozzá?
2010. szept. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én a barátnőmet csak szombaton látom 2-től 6-ig. Heti 4 óra elég kevés, nagyon azon gondolkozok, hogy szakítok vele.

Szeretem de már megöl belülről, hogy alig látom. Diák, tehát lenne bőven ideje csak elcseszi, meg nem tudja beosztani az idejét meg naiv is, hogy azt hiszi, hogy egy kapcsolatban elég heti pár óra találkozás.

2010. szept. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg,hogy szeret-e,és hogy őszintén válaszoljon.Mert szerintem nem szeret.bocsi. ezt onnan gondolom,hogy én is jártam igy.Anno bőven elég volt,ha heti 1x vagy 2x láttam a volt barátomat,mert nemigazán volt fontos nekem.A mostani páromat viszont ha nem látom 1-2 napig,akkor már borzasztóan hiányzik,mert szeretem és fontos nekem.
2010. okt. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát én nem bírnám. A volt páromtól engem is elválasztott 20 km, de hétvégén mindig nála voltam (szinte). Bár nem emiatt mentünk szét, de simán megoldható volt. Péntek este kibumliztam hozzá, és vasárnap attól függően, hogy volt e programom hazajöttem.
2010. okt. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nálunk nem megoldható hogy egy egész hétvégét ott töltsek náluk mert a szülei kissé begyepesedettek és nem tolerálják a dolgot! Ebből kifolyólag a párom is csak ritkán alhat nálunk mert nem nagyon engedik el.
2010. okt. 6. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!