Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már smároltál az ex-eddel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már smároltál az ex-eddel, úgy, hogy már volt párja? Ha igen, akkor miért tetted?

Figyelt kérdés

Nem éreztél bűntudatot,hogy tönkre teszel egy kapcsolatot?Ő,vagy te kezdeményeztél?

Csak értelmes válaszokat kérek!

Nemet és kort is írjatok! Köszi.


2010. szept. 29. 20:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Már elnézést kérdező, de azért vagy kiváncsi erre, hogy itélkezhess az emberek felett? Lehurrogtatok itt ketten a 3. valaszolóval, arra nem gondoltatok h más van a háttérben m amit ti láttok-tudtok?Ha kibékültünk akk nyilván szeret és szeretem, a másik csaj meg nem volt komoly kapcsolat és ezt a lány sem vette komolyan.

Ugyhogy kedves 3. válaszoló, máskor a kérdésekre válaszolj és ne mást oktass ki, nem ez a célja a gyk.hu-nak te pedig kedves kérdező, ha unatkozol, menj kapálni és ne itélkezz a kérdéseidre adott válaszok felett.

Tessék lepontozni, nyugodtan.

2010. okt. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
17:19-es vagyok, én most 18 éves vagyok, és ez kb. 3 éve volt, a kapcsolat vége után 1-2 hónap.
2010. okt. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Jó oké igazad van,bocsi.


Értem köszi.

2010. okt. 3. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!