Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már smároltál az ex-eddel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már smároltál az ex-eddel, úgy, hogy már volt párja? Ha igen, akkor miért tetted?

Figyelt kérdés

Nem éreztél bűntudatot,hogy tönkre teszel egy kapcsolatot?Ő,vagy te kezdeményeztél?

Csak értelmes válaszokat kérek!

Nemet és kort is írjatok! Köszi.


2010. szept. 29. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Most nehogymar egy csokkal tennek tonkre egy kapcsolatot...

Igen, volt, hogy smaroltam az exemmel ugy hogy neki baratnoje volt, es igen, volt lelkiismeret furdalasom, de nem amiatt hogy esetleg tonkreteszem a kapcsolatukat...aztan kibekultunk:-"

2010. szept. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
elozo vagyok, 21/l:)
2010. szept. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
Büszke lehetsz rá első. Nem értem, ilyen hogy tisztelem a másikat vagy hasonlók? Remélem egyszer majd a te pasidat is végigsmárolja valamelyik exe, aztán aludj jól és jó éjszakát.
2010. szept. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
igen, de ő kezdeményezett. nem voltam büszke, de nem az én dolgom hogy nem foglalkozott a barátnőjével.
2010. szept. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

igen és 1 baráttnőmmel járt

ő kezdte

és van bűntudatom

2010. szept. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen volt, nem barátja, hanem vőlegénye volt már.

Először csak a nyakamba borult, eltoltam, de rá pár órára csak smárolás lett belőle és kényeztetett is.

És nem, nem volt lelkiismeret furdalásom, mert nem az érzelmei, hanem a pénz miatt házasodott meg. Azt bánom, hogy nem az arcára vertem, hanem lenyelte.


21/F

2010. szept. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Vége lett a kapcsolatának,vagy azt nem tudod?

Harmadikkal egyet értek,igaza van!..:(

De 21/fiúval is egyet értek,ebben az esetben,h ha csak a pénzért házasodik.!

És egyébként köszönöm a válaszokat.:D

2010. szept. 30. 16:18
 8/13 anonim ***** válasza:
Volt már. Mind 2-en benne voltunk. És nem volt bűntudatom, tudta mindenki hogy szerettem még, ő meg elakart felejteni (ami nem jött össze) jah és am nem én csaltam meg valakit, nekem nem volt pasim, neki volt csaja, ha szerette volna akkor nem lett volna csók.
2010. szept. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az utolsótól kérdezem,hogy ez körülbelül mikor volt?
2010. okt. 1. 15:31
 10/13 A kérdező kommentje:
Vagy mennyi idős vagy?
2010. okt. 1. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!