Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hónapja vagyunk egyutt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja vagyunk egyutt a barátommal, de még nem vagyok belé úgy igazán szerelmes. Ez normális? Vagy baj? Veletek is már volt ilyen, hogy időbe telt, amíg úgy igazán kialakult a nagy szerelem?

Figyelt kérdés

Sokan mondják már egy-két hét után is, hogy így meg úgy szeretem a párom, imádom...de nekem ez vhogy gyors...Lehet kinőttem abból a koromból, amikor megláttam egy szép pasit, vagy mondott pár kedves szót és én máris "húú de szerelmes" lette belé. Most úgy veszem észre, hogy nem így muködök. Lehet az előző kapcsoalom miatt, már inkább óvatosabb vagyok. Amikor az exemmel szakítottunk, azt mondtam, hogy én már férfit szeretni úgy, ahogy őt szerettem, nem fogok tudni. Szóval, nagy csalódás volt. (De természetesen semmit nem érzek az exem iránt)

A mostani párom szeret. Én meg néha úgy vagyok, hogy tényleg nem érzem azt a nagy szerelmet még, máskor meg oda vissza vagyok érte. Szeretem, de még nem azzal a nagy szerelemmel.


2008. dec. 25. 11:32
 1/10 A kérdező kommentje:

*kapcsolatom

elnézést :)

2008. dec. 25. 11:32
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én barátnőm 3 hónap után lett belém szerelmes. Nem sokára két évesek leszünk. :)
2008. dec. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hm... Nem tudom... olyan 5-6hónapos volt a kapcsolatunk, mikor belémszeretett a volt barátom. Illetve ő ezt mondta... 8hónapig voltunk együtt. Bár nem tudom, hogy szerelem vagy megszokás volt-e Neki. Én voltam az első komoly kapcsolata.

Egyébként nyugodj meg, majd kialakul az a Nagy Szerelem is : )

Velem sajnos az a baj, vagy nem tudom baj-e :P, hogy túl hamar szerelmes tudok lenni, ha van párom. Nem mindenki egyforma! : )


Nani

2008. dec. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2008. dec. 25. 12:50
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha nincs meg már a kapcsolat legelején pl amikor először találkoztok) vmi szikraféle, akkor abból nem alakul ki nagy lángoló szerelem. Én mindig olyanokra voltam halálosan szerelmes, akiknél már mikor először beszélgettünk, vonzalmat éreztem. Én nem hiszek abban, hogy ez később kialakul. meg lehet szeretni, lehet erősen kötődni hozzá érzelmileg, de mindent elsöprő szerelem akkor sem lesz belőle. ilyen nem lézetik, hogy majd beleszeretek később, vagy van már vonzalom az elején, vagy nincs, és ha ez utóbbi áll fenn, nem is lesz később se.

Ez csak az én vményem volt, nem általánosítok.:)

2008. dec. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
utolsó hozzászólónak:a szikra az ott volt....csak mindig vmi megzavart/szulei, kisebb veszekedés múlt pénteken/ és azóta gondolkozok ezen....
2008. dec. 25. 13:07
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj,de azt általában érzi az ember,hogy ebből lesz e szerelem vagy nem.. a szikra meg egy baromság,életem szerelme teljesen közömbös volt amig meg nem ismertük egymást közelebbről,pedig egy környezetben voltunk.
2008. dec. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint ez az egy-két hét után valaki ennyire meg annyira szerelmes,ez csak azt mutatja,hogy mennyire meg tudná szeretni!Nem azt,hogy már most szereti!Igazán akkor még nem is ismeri két ember egymást,ahhoz meg hogy megszeress valakit,ismerni is kéne őt!Az viszont meg már emberfüggő,hogy mennyi idő után tudod kimondani őszintén,hogy tényleg Ő az,akiért érdemes élni!:) Én az én barátomba 4 hónap után tudtam úgy beleesni,hogy azt mondtam,hogy SOHA SENKI NEM VEHETI EL TŐLEM!:)Bár a kérdésedre ez sem igazán válasz,elég bonyolult lenne kifejteni,mert nagyon sokmindentől függ!(pl:mennyire vagy jó ember ismerő,mennyire vagytok őszinték egymással,mennyire könnyen nyíltok meg egy másik embernek,mennyi időt töltötök együtt stb.!:)Kellemes Ünnepeket!

Üdv: Bubbla :)

2008. dec. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Többnyire csak hétvégente találkozunk, szoval nem vagyunk olyan sokat egyutt, szoval ez miatt is lehet...Majd kialakul idővel gondolom én, hisz nem úgy vagyok vele, hogy nem akarnák bele szeretni, vagy hasonlók :)

Köszi mindenkinek

Nektek is, kellemes unnepeket kívánok :)

2008. dec. 25. 16:26
 10/10 anonim válasza:
Nekem hamarabb mondta a barátom mint én de én mondtam neki, hogy még nem érzem és nem volt harag.Kb. olyan 3 hónap után alakult ez ki nálam.Nincs gáz, ne félj!
2008. dec. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!