Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jön be egy nem tanult, nem okos nőnek egy tanult, okos pasi?

Figyelt kérdés
Tanult pasi vagyok és azt veszem észre, hogy a tanulatlan nők jobban érdeklőnek irántam, főleg amikor megtudják, hogy okos vagyok.
2010. szept. 29. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint azért, mert tudsz nekik új dolgokat mondani és ezért felnéznek rád. De ennek van több hátránya is, például sokszor nem értik mit mondassz, illetve te sem tudsz olyan jól elbeszélgetni velük, mint egy tanult nővel.
2010. szept. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert az egy olyan tulajdonság, ami a nők számára vonzó. Legalább annyira, mint a jó testfelépítés annyi különbséggel, hogy ez nem látszik. Okos létedre ezt nem tudod? :D
2010. szept. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem az inteligens pasikat, akik tanultak, de sztem minden normális nő így van ezzel. Ja és én nem vagyok tanulatlan, mégis tanult párt keresek ösztönösen. Vagyis már nem:)
2010. szept. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
már a leírásod is utal arra, hogy milyen okos vagy...
2010. szept. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Dávid te vagy az?
2010. szept. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mennyire? Nagyon!


Habár ma már (soknak 2-3-4 diplomája van) kérdés, mit értesz tanulatlan alatt...

2010. szept. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mint a family Guy ból Brian és Jillian ?
2010. szept. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De utálom ezeket a tanult pedigré pálos kölkoket, akik csak tanult párt választanak.

Miért a főiskolához, egyetemhez kötik a tanultságot?

Egy érettségizett vagy egy szakmunkás nem lehet tanult?

Az agyontanult unokatestvérem, aki orvos, emberileg 0 az ötödét keresi annak mint Én, aki "csak" egy szaros asztalos.

2010. szept. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!