Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem viszonozza a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem viszonozza a barátom bókot?

Figyelt kérdés
Írtam a páromnak, hogy imádom az ágyban. erre ő annyit írt: "ennek igazán örülök." a volt barátom erre azt írta: hogy "én is így vagyok veled." ennek a srácnak akkor most nem vagyok elég jó?
2010. szept. 29. 18:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kell is mondani, de csak alkalmakkor, esetleg a hétköznapokban ritkán. Pl elmentek egy könyvtárba, ránézel a lányra, miközben ő válogat és megcsillan valami ,amiben még sosem láttad. Na akkor kell mondani. De ehhez kell egy megfelelő érzelmi érettség is, mai a barátodnak nincs meg (nem is csodálkozom, külföldön dolgozik, gondolmo a pénzt hajkurássza, gondolom a fizetésének hamarabb modja, ohgy szeretlek).
2010. szept. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

nos otthon nem mondja hogy szeretlek

általában meg ha mondja akkor csak akkor, amikor jól érzi magát

volt, hogy végigflörtölte az estét egy csajjal végig vigyorgott, és amikor mentünk haza örömmel átölelve azt mondja nekem, hogy szeretlek.

ő az a totál éretlen típus

2010. szept. 29. 19:45
 13/14 anonim ***** válasza:
Jesszusom. Ilyen emberrel a pénzén kívül miért vagy? Nem fog már változni azt ugye tudod?
2010. szept. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

mert ő nem tudatosan flörtöl.

nem veszi észre ha egy csaj játsza az agyát, hanem magán a játékon nevet

borzasztó naív

és észre sem veszi magát

a pénzéért meg pont nem vagyok vele, mert fukar

egyszerűen csak szeretem és reménykedem, hogy ez működhet

én is naív vagyok

2010. szept. 30. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!