Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem viszonozza a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem viszonozza a barátom bókot?

Figyelt kérdés
Írtam a páromnak, hogy imádom az ágyban. erre ő annyit írt: "ennek igazán örülök." a volt barátom erre azt írta: hogy "én is így vagyok veled." ennek a srácnak akkor most nem vagyok elég jó?
2010. szept. 29. 18:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A fasziknak nem kell bókolni,mert az agyukba száll a dicsőség...
2010. szept. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Teszt: ne írd neki, hanem súgd a fülébe, úgy élethűbb lesz a reakció. De mindenesetre ne hasonlítsd másokhoz, mert egy kapcsolatban nem a korábbi kapcsolatokhoz való viszonyulás adja az értéket. Azt meg felejtsd el, hogy nem vagy elég jó.
2010. szept. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen pasim. Ő mindig azt mondta, hogy nem a "szavak embere" és nem tudja kimutatni az érzéseit stb.

Nem valószínű, hogy nem vagy neki elég jó. Egyszerűen ő ilyen, persze attól még zavaró. Mondjuk nálunk ez minden területen így ment, bármit mondtam, nem viszonozta, nem úgy reagált rá, ahogy én elvártam volna.

2010. szept. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Te is csak neten meg mobilon tudod írni a bókot a barátodnak? Mennyivel vagy különb akkor?
2010. szept. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

kint dolgozik

ezért az sms

birom amikor olyan valaki kér számon, aki nem tud semmit

a másik: kicsi a srác önbizalma, ezért erősítem

ezért írtam ezt (most extra féltékeny rám)

2010. szept. 29. 18:46
 6/14 A kérdező kommentje:

szóval csak meg akartam nyugtatni, hogy nem kell más és ő tökéletes nekem

erre jön egy ilyen válasszal

2010. szept. 29. 18:47
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez esetben marad az élőben való bók. De mondom, ne aggódj amiatt, hogy nem vagy elég jó.
2010. szept. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

szerintem élőben is ez lenne a válasza

még a szeretlek-re se mondja, hogy én is téged

mert szerinte ez olyan snassz

de könyörgöm én vagyok a nő

több ilyet nem is mondok neki!

2010. szept. 29. 18:57
 9/14 anonim ***** válasza:
Én se mondom a barátnőmnek soha hogy szeretlek, vagy hasonló. Ha mondani kell az már régen rossz.
2010. szept. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

olvastam valahol, hogy szükséges kimondani

nem tudom miért, de ez kell egy kapcsolatba

2010. szept. 29. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!