Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom nem üzen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom nem üzen, hogy mikor találkozzunk, az azt jelenti, hogy ma nem is akar? 21F

Figyelt kérdés
Tudom erre a legtöbben azt írnák, hogy miért nem hívom én. De szinte a héten mindig én hívtam, és még ő mondta a minap, hogy szerdán találkozzunk. Én meg itt várom hogy hívjon. Én tuti nem fogom hívni, hisz eleve az ő ötlete volt, plusz most egyszer vegye a fáradtságot h ő írjon. Szerintetek?
2010. szept. 29. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Óvoda.
2010. szept. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem beszéld meg vele.mond neki, hogy téged ez nagyon zavar, mert úgy érzed, hogy nem érdekled. én is csináltam ilyet, észre sem vettem, mert már megszoktam hogy mindíg ő keres, és természetessé vált :)
2010. szept. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Fiú létedre jó hisztis vagy bameg
2010. szept. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsőt felpontoztam;)
2010. szept. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet tényleg megszokta,h te hívod és úgy van vele,h amjd felhív.

Szóval hívd fel és beszéljétek meg. Úgy a legtisztább.

2010. szept. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól teszed hogy nem hívod.Még a végén úgy nézne ki hogy csak te akarsz vele találkozni.Ezt hozd egyensúlyba,ne billenjen ki a mérleg nyelve,mert a nő alá kerülsz.
2010. szept. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gratis30 ***** válasza:
Hülye kérdésre hülye válasz! Küldj neki füstjeleket vagy várj a csodára!
2010. szept. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!