Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit bizarr dolog, nem tudtam, hogy hova tegyem fel a kérdésemet. Szerintetek mi az igazság ebből?

Figyelt kérdés

Voltak lelki gondjaim, beilleszkedés a suliba, szülőkkel se nagyon volt jó a kapcsolatom. Szociális fóbia, pánikroham, erős szorongás és depresszió volt a bajom. Kórházban is voltam, de gyógyszert nem szedtem végül az erős mellékhatások maitt. Már általánosban is előfordult, hogy egyszer nevettem egyszer sírtam, és sok hülyeséget csináltam.


17 évesen beleszerettem egy fiúba, akit elég undorító módon szanaszét csaltam, meg érzelmileg zsaroltam folyton, hogy adjon pénzt. Ez a fiú elég önbizalomhiányos volt a külseje miatt. Ő is zsarolgatott, hogy ha nem szexelek vele elhagy stb. De evlileg már sejtette, hogy megcsaltam. Szóval belém élvezett és jól kiröhögött, onnantól kezdve szanaszét csaltam. Meg kifizettem vele a jegyemet, de mentem az exemhez stb.


Aztán elköltözött 500 km-rel arréb, mert ugye távkapcsolatban voltunk. Előtte zártra kerültem, mert elvileg bizarrul viselkedtem, nevettem sírtam egyszerre stb. Ezután együtt éltünk és komoly függő voltam, ittam is a gyógyszerre. Szereztem egy pasit, akivel pénzért csináltam a dolgot, de elvileg csak lesz*ptam erre emlékszem, összegyűjtöttem 1.3 millió ft-ot. Plussz megcsaltam a lakótárssal is. Hazaköltözött végül.


Orvos utasítására leraktam a gyógyszereket mostanában, és rá 4 hónapra erős szorongás vette kezdetét és nem tudtam aludni. Most van már vagy 11 napja, hogy nem alszom, de a gyógyszereket szedetik velem, mert ha elhagyom őket azóta már hallucinálok is, mert nem tudok aludni.


Nekem totál olyan emlékeim vannak, hogy megerőszakolt, mert prosti voltam és megcsaltam, és, hogy ne csináljak többé ilyet, még véreztem is. Meg elvette a pénzt és a szüleinek adta, mert hitelt örököltek. És most totál tagadja, hogy ennyi lett volna a tartozásuk, pedig egy csomószor mondta, hogy pont annyi a tartozás, mint maga a lakás. Egy csomószor azt is tagadja, hogy bántott volna (kézszorítás), egyszer bevallja, egyszer tagadja. Most például utoljára azzal jött, hogy csak kétszer bántott, egyszer mikor késsel neki mentem és kicsavarta a kezemből, meg egyszer mikor öngyilkos akartam lenni. De nagyon jól emlékszem, hogy sokkal többször bántott, apróbb veszekedések is voltak és mindig emgszorította a kezem, kék-zöld folt volt, vagy nagy vér eres, de mindent tagad.


Akkor lehet mégis csak megerőszakolt és ő vette el a pénzt?


Egyébként igen, végül megkaptam a skizofrén diagnózist. De sokszor az orvosok se biztosak benne, hogy az lennék.


Meg az is zavaros, hogy egyszer ezt mondja férjem, egyszer azt.


2022. nov. 15. 00:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Fordulj sürgősen orvoshoz, mondd el neki ezeket. Nem értem, miért kellett leraknod a gyógyszert.
2022. nov. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igazából azért tetttem fel a kérdést, mert ha valami nem valós, akkor sokszor kizökkenek és rájövök, de most nem ez a helyzet. Eléggé úgy néz ki, hogy ezek megtörténtek.
2022. nov. 15. 17:21
 13/13 gabor49 ***** válasza:
hu nem tudom igaz e a storyd de eleg zavaros
2023. nov. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!