Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy 20 éves pasim, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 20 éves pasim, akivel 2napja járok.14vagyok, még nem csókolóztam. Kiderült, h a fium másodunokatesóm. Szakítak vele?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 13:01
1 2 3
 11/25 Moszuke ***** válasza:

hát gondolom kellene, bunkó vagyok. nem?


amúgy a link amit valaki mutatott, a szerint semmilyen genetikai probléma nem lehet a kettőtök kapcsolatának gyümölcséből.

tehát ha akarsz maradj vele együtt.

csak az a baj elég hamar rávágtad, hogy oké, akkor szakítok vele.... de mind1, szerencsére nem én vagyok a srác akit ejteni fognak pár hónapon belül

2010. szept. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Ha kellene ak sem utállak.Igaz egy kicsit bunkó voltál az első válasznál,de utána kedves lettél:)

Szakítok vele,mert én 14 vagyok,most leszek 15,ő 20 és így nm fog működni,utólag erre jöttem rá..

Nincs igazam?

Hogy hívnak Moszuke?

2010. szept. 29. 13:46
 13/25 Moszuke ***** válasza:
52%
hát.. gyere ide. általában így szoktak. (bocs magas labda)
2010. szept. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Moszuke vigyázz, most meg téged akar becserkészni ez a felettébb okos kisleány :D
2010. szept. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Nem akarok senkit sem becserkészni:)

14 és 22 elég húzos:xD

2010. szept. 29. 13:51
 16/25 Fülünyúl ***** válasza:
Szerintem ne szakítsatok, szexeljetek sokat, jövőre legyen meg a baba, aki miatt aztán a tanulmányaidat megszakítod, majd mivel rokoni házasságot nem engedélyeznek a magyar törvények (még másod-unokatestvér esetén sem), ezért együtt éltek, vagy külön és fizeti a tartásdíjat, a szüleitek pedig ki fognak csattanni a büszkeségtől, ahogy a rokonok is. :)
2010. szept. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Köszi....

Erre vártam:xD

2010. szept. 29. 13:55
 18/25 Moszuke ***** válasza:

hát ha c|q@|\|y lennék a lányom lehetnél. tudod azok korábban érnek mert szaporák mint a nyulak.

de jó az ha fiatal! reped mint a dinnye... ~~~


na de nem vagyok rasszista.

2010. szept. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
háát.. én a helyedben szakítanék. nem lenne gyomrom hozzá, hogy rokonnal járjak, még akkor sem ha távoli. csak azt nem értem, hogy akkor hogy jön ide, hogy még nem csókolóztál? o_O
2010. szept. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nem.De gyereket ne szülj neki.
2010. szept. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!