Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha ezt mondja nekem a barátom, aki lényegében nem a barátom?

Figyelt kérdés
SZünetet akart a kapcsolatban tartani a barátom kb. 1 hetet. Ő kért időt, hogy átgondolja ami kettönk között van mert valami nem olyan benne mint kéne.Éreztem is az együtt töltött napunkon, hogy olyan nem jó kedvü.Mondta is hogy ezért szeretné, mert szeret ő még/ekkor tényleg átöltelt, és megcsókolt/csak a sok veszekedésem valamiért ezt hozta ki belőle.Én nem egyeztem bele a szünetbe, hanem mondtam hogy ha nem akar velem lenni, akkor én is megyek, és nincs semmilyen szünet, akkor kimondom én,hogy VÉGE! és csak akkor hívjon, ha hiányzom, és kellek még neki.Ki is mondtam, de nem telt el 1 nap, már reggel jött az üzenete, hogy nagyon félt, hogy merre járok, reméli nem ismerkedek, és hogy megszakadna a szíve ha valakié lennék!befejezésképpen, pedig, hogy Nagyon SZeretlek!Vigyázz magadra! Ez mit jelent?Még van esély rá hogy rájön én kellek?Még csak 1 nap ment el, de már írt.Tornáztatja az érzelmeit felém? hogy megérezze milyen lenne nélkülem, és rájön ebből, hogy akar e még? vagy mi ez? Én kibírom hogy nem reagálok neki semmire, csak várok.lehet még ebből valami?
2010. szept. 29. 01:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Elég hülyén írtam az elejét!Ő a barátom, csak így nem a barátom már, hogy kimondtam vége.
2010. szept. 29. 01:46
 2/4 anonim ***** válasza:
hát sztem nem kellett volna mégy szakítanod vele..1hét szünet nem olyan sok...úgyis kiderült volna 1hét alatt,h kellesz neki vagy sem..
2010. szept. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jah azt nem írtad le ,h hány éves vagy az is számít.
2010. szept. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
29
2010. szept. 29. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!