Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi eltűri a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi eltűri a nő hisztijeit, akkor szereti?

Figyelt kérdés
Kifejtem,mert elég bután hangzik a kérdés. Egy ismerösöm 18 éves,2 éve van a barátnőjével,és egyszerűen nem értem miért van a fiú vele. A lány nagyon sokat hisztizik,hülyeségeken,apróságokon,meggyanúsítja alaptalan dolgokkal a fiút,de a fiú sosem szakít vele. És nem lehet hogy azért mert nem mer,mert egyáltalán nem az a papucs tipus. Ezek szerint igazán szereti ezt a lányt,ha ezeket is eltűri neki? A fiú a legjobb barátom.
2010. szept. 28. 22:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakit igazán szeretünk akkor az összes jó és rossz tulajdonságával együtt szeretjük!
2010. szept. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem vakká tesz. :)
2010. szept. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem,csak nem tudja hogy milyennek kell lennie egy normális kapcsolatnak.Mivel nincs összehasonlítási alapja neki ez az etalon.
2010. szept. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Moszuke ***** válasza:

a csaj nem mindig ilyen, gondolom vannak tiszta pillanatai is. amikről te esetleg nem tudsz. és az biztos ellen súlyozza a "5perces rohamokat"


az is lehet hogy a barátod egy papucs.


csak szeretetből szerintem nem lehet elviselni egy nő hisztijét. kell ahhoz még valami kapaszkodó. hogy


hát oké most perpillanat ilyen de általában tök jó vele lenni. stb-stb érted..

2010. szept. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mint ha a kishugomat irtad volna le. Ha szeretek valakit akár rokon vagy barát elviselem mert szeretem.xD
2010. szept. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen esetem... a srác a legjobb barátom... de ő nem szereti a lányt.. Csak megszokásból van a csajjal együtt. Még azt se lehetne rá mondani hogy fél hogy egyedül lenne, mert van még pár csaj kinek bejön és sokkal 'jobbak' mint a hisztis. :S nem értem bár ez nem az én bajom.... de még is rossz látni hogy szenved mert a lány így meg úgy lehordja... meg hogy nem boldog:(


Amugy szerintem kérdezd meg a barátodat hogy neki nem fáj hogy a csaj hisztizik, etc. meg hogy tényleg ennyire szereti? ha tényleg a legjobb barátod megbeszélhetitek ilyeneket.... lehet hülyén hangzik de igen fiuk/férfiak is beszélhetnek ilyenekről... nem mondható ez 'lelkizésnek' csak számít neked a barátod.^^


köszönöm... tudom hogy nem a kérdésre írtam de azért remélem nem fogtok megölni :(

2010. szept. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

Egyik haverom csak egy évig bírt ki egy ilyen barátnőt. Úgyhogy igen, szerintem szereti. És ahogy már említették, biztos nem ok nélkül.

Ha nem 0-24-ben hisztizik, hanem mondjuk csak 0-23ban, aztán egy óráig egy tündér már ezért is lehet szeretni valakit.

2010. szept. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Van összehasonlítási alapja. Ez a második kapcsolata. Első kapcsolata is 2 éves volt. De akkor ezek szerint igazán szereti. Ugyanakkor a barátom egy részeg pillanatában megcsalta ezt a lány a nyáron (csókkal). Nem szakítottak akkor.
2010. szept. 28. 22:54
 9/12 anonim ***** válasza:

második? akkor tényleg komoly csajozási múltal rendelkezik,van mihez hasonlítania bőven igazad van :D

én véleményem az hogy azt az érzést ki is lehet ölni ilyen viselkedéssel,szóval ott más van a dologba,vagy nagyon nagy papucs a csávó de vagy 45ös legalább, vagy egyéb érdekek kötik a csajhoz,mondjuk 2 év az rohadt sok idő pláne hogy nem is volt nagyon előtte csaja csak 1, megszokta már a csajt,mellesleg szerelem max egy évig tart utána át alakul szeretetté.

2010. szept. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

tegnap 22:51: Te ezt tényleg komlyan gondolod? Azt hiszed az a szerelem, hogy nem érdeklem saját magam, csak a hisztis csajom? Szerinted ez a szerelem? Na ez a baj. Ez meglátszik a mai 30 év alatti embereken. Semit nem tudnak a világról, csak a saját ki álomvilágukban élnek. Van kivétel, de nem sok.


Ha a csaj feleslegesen hisztis, meg kell ele bezsélni. Ha nem változik, akkor ágyő. Csak az a baj, hogy sok az ilyen csaj.

2010. szept. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!