Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a fenébe létezhet ez?

Figyelt kérdés
Van egy srác az osztályban, ilyen kis lúzer típus (nem bántásbl írtam, absz. semmi bajom vele). A suliban egyetlen csaj sem áll vele szóba, meg úgy kb. senkivel sem dumál meg ilyenek, csak örökösen telefonon valakikkel, amúgy meg állandóan bombázó csajokkal lóg. És ráadásul van egy olyan bomba bnője, hogy az fúú. Meg arckönyvön is csom omba csajjal van lefotózva meg ilyenek.
2010. szept. 28. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:

"arckönyvön"??? XD Minden nap tanul valami újat az ember.

Tipp: tele van pénzzel, és nem az iskolátokból válogat magának csajt.

2010. szept. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

2dolog jöhet szóba..:)


az 1. az hogy nagyon jó a szövege csak veletek nem foglalkozik

a 2. az hogy eszméletlen gazdag és olyan csajokkal lóg akik a kesre mennek..ez a legvalószniübb mivel a telefonszámlát is fizetni kell ('állandóan telefonál"

2010. szept. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tipp: nem is olyan lúzer mint hiszed csak csendes meg direkt nem is barátkozik veletek mert neki meg ti vagytok lúzerek
2010. szept. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk van pénzük az biztos. de akkor is, olyan nincs, hogy valakinek egyetlen haverja sem legyen a suliban, nem? meg amennyire tudom a bnőjével évek óta együtt vannak, tehát nem hisze, hogy a pénzért lenne vele.
2010. szept. 28. 18:45
 5/9 anonim ***** válasza:
ellentmondasz magadnak -.-
2010. szept. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igenis, sok embernek a pénz hosszútávon nagyon vonzó. :D
2010. szept. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

én se haverkodtam anno az osztályomba...

úgymond nem a sulis kör volt az én köröm engem nem kötöttek le a dolgaik...

(és volt / van elég sok barátom köztük jó csajokkal is)

,ha tehettem kerültem a sulit...

osztálytársak előtt sose nyíltam meg = nem ismertek igazan pedig 8évig voltunk együtt..

2010. szept. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk van pénzük az biztos. de akkor is, olyan nincs, hogy valakinek egyetlen haverja sem legyen a suliban, nem? meg amennyire tudom a bnőjével évek óta együtt vannak, tehát nem hisze, hogy a pénzért lenne vele.



gyerekek gyerekek,nem a penz a lenyeg mikor fogjatok mar fel?es hogy egyetlen haverja sem legyen,hidd el hogy van,nekem megvannak az en baratjaim,suliban senkivel nem haverkodom,mert nincsen szuksegem ra,es igen tobb lany haverom van mint fiu,egy lany is pont ugy lehet barat mint egy fiu,o is igy van ezzel.


ennel a kerdesnel van a valasz


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__11..


parasztsag hogy a lanyok a nyalos szerelmes erzeki fiukat szeretik,a 00,37 es valaszolo pontosan leirja amit kell,igen az a ferfi,neki lehetnek bomba csajai,a tobbinek soha,mert egy olyan no aki mindennap le van szollitva annak nem a nyalas kis pasik jonnek be,hanem a talpraesett ferfiak,akik felnottek.

2010. szept. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hogy lehet? Nálunk a fősulin ilyen van: 200 pasi, 20 lány. Azok közül kb. 10-et láttunk egyáltalán benntlenni (a többiről csak a névsorból hallottunk), egyetlenegy normális volt köztük, és már 2 éve együtt van a legtahóbb, legnagyképűbb pasival! Nem vicc!
2010. okt. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!