Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok szerelmes lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
MIért nem tudok szerelmes lenni? Sok lányt ismerek de csak fellángolást éreztem irántuk, ami kb 1,2 hét alatt le is zajlott. Vágyom a szerelemre arra, hogy szeressenek de,a mint megismerek egy lányt utánna már nem érdekel. Kezdem magam depressziósnak érezni emiatt. én vagyok a hülye?
2010. szept. 28. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:

1. rosszul állsz hozzá


2. nem lehet, h korábban ért vmilyen komolyabb csalódás?

2010. szept. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert nem a kapcsolat kialakulása előtt szeretsz(?) bele. Nekem eddig a legjobb kapcsolatom egy olyan csajszival volt, akit előtte fél évig ismertem, és már akkor is totál jól kijöttünk.
2010. szept. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az első szerelmem igen nagy csalódás volt. Annak már 1 éve vége.
2010. szept. 28. 18:28
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez változó. Van, hogy még nem láttam élőben de már rá gondolok állandóan van, hogy hónapok után. Kezdek megőrűlni
2010. szept. 28. 18:29
 5/10 anonim ***** válasza:

akkor az egy évvel ezelőttit még nem heverted ki, tudat alatt bevonzod azokat a lányokat, akik nem érdekelnek hosszabb távon.

csak azt tudom javasolni, h próbálkozz tovább, adj esélyt a lányoknak és időt magadnak.

2010. szept. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Eszembe se szokott már jutni.
2010. szept. 28. 18:34
 7/10 anonim ***** válasza:
A nagy szerelem csak úgy jön, ha várod, abból nem lesz semmi, éld az életed figyeld a csinos csajokat, és ha majd ez egyik elkezd érdekelni, először csak figyelgesd, érdeklődj utána, és ha hetek teltek el úgy hogy úgyérzed már szereted, utána kezdj el vele beszélgetni, és lassan haladj.
2010. szept. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, lehet hogy csak fiatal vagy még
2010. szept. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

mintha magamat olvastam volnaO.o

csak én csajszi vagyok


én is így vagyok pár hét után rájövök hogy nem is szeretem a srácot pedig már ismerem régebbóta.egyszerűen megvagyok pasi nélkül de közben vágyom a szeretetre

elég bonyolult ember vagyok xD

2010. szept. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok. Ugyanúgy vagyok mint az előttem hozzászóló:):S
2010. szept. 29. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!