Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás terén ez mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás terén ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Jó pár hónapja szakított velem a barátnőm mivel kicsinyes dolgokkal megbántottam őt és most épp külföldön tartózkodik sehogy sem tudom elérni őt... Neten hagyott fennt egy közös képet rólunk,meg az utazása előtt elbúcsúztam tőle azzal hogy azt mondta ha visszajön akkor felkeres.. Ha valakivel szakitotok akkor csináltok ilyen dolgokat ?? Mert én most tényleg nem tudom hogy mi van...
2010. szept. 28. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Akar tőled valamit, lehet, hogy nem is akart szakítani, csak most megleckéztet, vagy neki kell átgondolnia a dolgokat...
2010. szept. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem szerelmes és azért "nem enged el" ez a se veled se nélküled szitu amikor dobtad mert megérdemelte,de akarod mert megérdemled:D

csak nyilván nem akar a nyakadba ugrani mert akkor tudja (mint minden nő) hogyha hamar megbocsát akkor ugyanazt fogod csinálni mint eddig.. mint amiért szakított de ha megleckéztet kicsit szivatgat és úgy jösztök össze akkor már viselkedni fogsz mert akkor mártudod milyen érzés elveszíteni őt és inkább a kedvébe jársz mintsem hogy újra elveszítsd :)

2010. szept. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért "pár hónap" különlét szerintem elég sok egy sima kis megleckéztetéshez.
2010. szept. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez hatalmas nagy szívás. Szerintem keresd fel a szüleit, hogy adjanak egy elérhetőséget...
2010. szept. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Július óta vagyunk külön ,szoktunk beszélni neten is meg minden... Karácsonyra jön vissza Európába.. Tényleg nem tudom hogy akkor most mit is csináljak,,Ilyenkor mi a legjobb megoldás szerintetek ????
2010. szept. 28. 17:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Ő sem tudja, hogy mit akar. Pontosan ugyanúgy nem tudja, hogy mi van, mint ahogy Te sem tudod. Én úgy gondolom, hogy a szakítás az szakítás. Utána nincs barátkozás, meg legyünk jóban, meg azért még beszélgessünk, és egyéb sületlenségek. Biztos vannak ellenpéldák, hangsúlyozom, hogy ez az én egyéni véleményem. Próbáld meg elfogadni, hogy SZAKÍTOTTATOK. Lépj tovább, éld az életedet. Aztán ha visszajön...majd meglátjátok.
2010. szept. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azért szakított, mert kimegy külföldre, és mivel sok ideig lesztek külön, hagy egy kis teret neked is meg magának is. Ha esetleg jön valami csaj vagy pasi, éljétek ki magatokat, és ha visszajön és még mindig kelletek egymásnak, akkor újra összejöttök.:)
2010. szept. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
hát én gondolom,hogy akarhat még tőled valamit, mivel ha nem akarna, akk nem mondaná,hogy felkeres ha visszajön... én például nem mondanám ha szakitani akarnék, tehát gondoolom akar valamit még tőled. :)
2010. szept. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkedvetleníteni, de ez nem csak azt jelentheti, hogy a járást is folytatni akarja veled. Nekem az egyik legjobb haverom a voltpasim. Azt, hogy nem szakítunk meg minden kontaktot, még a szakításkor elhatároztuk. Persze pár hónapig kerültük egymást, de azóta is időnként beülünk sörözni, vagy felmegyek hozzá. Egy kis ideig fura volt, fel is kavarhatott volna a találkozás ha hagyom, de ez az érzés rég elmúlt.

A mostani barátommal is szerintem hasonló lenne a helyzet ha szétmennénk. Onnan gondolom, hogy tavaly nyáron ő megpróbált otthagyni (rátört a függetlenségi roham). Másnap reggelre rájött, hogy erre nem képes (és ha ennyire fáj, akkor minek), mindenesetre előző este halálosan komolyan gondolta, de hozzátette, hogy ez nem azt jelenti, hogy soha többé ne lássuk egymást, bizonyos időközönként jó lenne találkozni.

Szóval lehet, hogy a te voltcsajod is csak úgy gondolja, hogy ne kelljen örökre megszakítani minden kontaktot csak azért, mert kapcsolatként nem működött. Attól még kialakult egy baráti kötődés is (a járás mellett), az azért had maradjon már meg. Pár hónap különlét elég a felejtésre, aztán lehettek haverok. Szóval lehet, hogy így gondolja.

Én nem tartom sületlenségnek az exekkel való barátságot, szerintem természetes, hogy ha sokáig nagyon kötődünk valakihez emberileg is, és szerves részét képezte a mindennapjainknak, de kapcsolatként egyszercsak nem működik, attól még megvan rá az igény, hogy a kontakt megmaradjon, hogy ne veszítsük el teljesen, mintha meghalt volna, csak azért, mert párkapcsolatként nem működött mert pl elmúlt a szerelem. (Más kérdés, hogy mindez a legtöbb esetben nem működik, ha viharos és bonyolult volt a szakítás, netán összeveszéssel, rossz érzésekkel zárult le a dolog, esetleg hallani sem akarunk többé róla, mert egy csotkadék szemét dög.)

2010. szept. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!