Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem féltek itt beszélgetni? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem féltek itt beszélgetni? A másik tulajdonképpen bárki lehet, nem?

Figyelt kérdés
2022. okt. 30. 20:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, általában attól szoktam csak tartani, hogy olyat mondok amire nem írnak vissza. De ez igazából mindenhol igaz.
2022. okt. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát furcsa, az tény. Nemrég kiírtam egy kérdést. Többen is írták, vagy lehet ugyan az a személy, azt írta, hogy kamu a kérdésem :D na, ő tuti paranoiás. Mert a kérdésem teljesen valós, még ha tényleg szokatlan egy nőtől m
2022. okt. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Noren1989 ***** válasza:
100%
Bazsinàl rosszabb úgyse lehet 🤔😉😅
2022. okt. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Semmilyen privatra nem válaszolok.
2022. okt. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Engem baromira idegesít ez a "biztos kamu" duma. 😠 Miért lenne minden csak kitaláció, könyörgöm?! Én igenis elhiszem, hogy sok ember a valós problémáiról ír ki kérdést és segítő válaszokat várna rájuk. Persze, van néhány igazi életképtelen, lelki szerencsétlen is itt, de ez ritkább. Néhány idióta, aki túl sok tv-t néz meg gagyi sorozatokat és full agymosott lett, az azt hiszi, hogy itt minden kérdező tuti hazudik meg csak szórakozik. Komolyan, ez az igazi amerikai típusú elbutulás, ami itt megy Magyarországon, nem csodálom, hogy a fidesznek is még mindig ekkora hatalma van...mert a hülyeséget és a hazudozást kérdés és gondolkodás nélkül elhiszik egyesek, aminek köze van a valósághoz, azt meg nem akarják elfogadni. 💩😠
2022. okt. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Lehet lepontozni. 😜 #5 voltam.
2022. okt. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
A lepontozók mind fideszesek és lelki szerencsétlenek egyszerre. 🤣🤣🤣
2022. okt. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
40%

Egyáltalán nem. 1 szex, 2 orál volt innen.


32f

2022. okt. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Részben igen, de a szöveg tartalmából-összetételéből sokminden kiderül, hogy mi a neme/mit is szeretne az illető, stb. És lehet tiltani is.
2022. okt. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon necces, ràm régebben irogattak , eleinte izgalmas volt , utána már inkább bizarrnak tartottam, bebeszéltem magamnak, hogy biztos ő is valami defektes
2022. okt. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!