Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Abban van valami, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abban van valami, ha a barátom megdicsérte, hogy milyen jól néz ki az egyik legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Így konkrétan azt mondta nekem, hogy 'huh, milyen dögös ez a Helga, mondd meg neki majd'! Szerintetek ez azt jelenti, hogy rá van indulva? :(

20L


2010. szept. 28. 11:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
hűséget fogadott, nem vakságot
2010. szept. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt mindenképpen,hogy megprütykölné....:)
2010. szept. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha ezt viccesen adta elő akk nincs benne semmi, de ha komolyan gondolta h "mond meg neki majd" hát ez elég érdekes..mondjuk ha többet nem hozza fel és nem kérdezget a bnődről még akkor sincs gáz, de ha már érdeklődik is felőle akk át kell értékened a kapcsolatotok.
2010. szept. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Tökre szeretem az "Át kell értékelned a kapcsolatotok" kifejezést.Valaki elmondaná nekem hogy ez a közhely jellegén kívül mi a francot takar?Nekem ez jön le ebből a gondolatból:


Ha legközelebb ilyen megjegyzést tesz neked akkor adj neki egy rohadt nagy pofont,üvöltsd az arcába hogy "AKKOR DUGD ŐT" majd fordíts neki hátat,hagyd faképnél és ő "Értékelje át a kapcsolatotok" aztán ha jutott valamire ossza meg veled is.Helytálló a megállapításom?

2010. szept. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért jó nagy tirpák.

Az én barátom is meg szokta néha jegyezni, ha XY barátnő szemrevaló vagy szép lány, de ezt így..:S nekem ebből eléggé úgy tűnik, hogy rá van indulva, de nem is ez a fő baj, hanem hogy ilyen taplón fejezte ki.

Hát nem tudom...

2010. szept. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csak jófejségből mondta:D Vagy lehet, hogy célzásként, nem hanyagolod el magadat újabban?
2010. szept. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem, nem hanyagolom el magam... Mindig büszkén megy velem végig az utcán, mert minden férfi utánamfordul... Szóval ez szerintem nem lehet gond.


Iszonyatosan féltékeny vagyok, igaz, eddig nem adott rá okot, de ez a megszólalása olaj volt a tűzre.


Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

2010. szept. 28. 12:08
 8/14 anonim ***** válasza:

A mondat első részével nincs gond, mi is megbeszéljük a pasimmal, ha valaki jól/rosszul néz ki.De a második fele???? Ha a pasim azt mondaná "mondd meg neki majd"...hááát.Te meg mondd neki, hogy "de jól néz ki xy (egyik haverja), mondd meg neki majd".:D

Az még más lenne, ha neki mondaná személyesen, engem is meg szoktak dicsérni a barátom haverjai, ha jól nézek ki, a pasim is meg szoktam a barátnőimet, ez csak udvariasság, de amit a pasid csinált....érdekes.

2010. szept. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
*a pasim is meg szokta
2010. szept. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Furkó Lurkó az "át kéne értékelned a kapcsolatotok" alatt azt értettem, h gondolkozz el azon, h vele akarsz e maradni azok után, h eléggé intenzíven érdeklődik egy barátnőd felöl.
2010. szept. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!