Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El merjem engedni a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El merjem engedni a barátnőmet mazsolaavatóra?

Figyelt kérdés

Szerintetek el merjem engedni egy ilyen totális baromságra? Egyáltalán miről szól egy ilyen mazsolaavató?

meg azt sem értem, hogy egy 3.-os miért megy mazsolaavatóra.


2010. szept. 27. 21:28
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Es mi lenne egy golya/masola/szotyolaavaton szerinted!?


Nem tudom, pont ezért kérdezem. :)

2010. szept. 27. 21:42
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk gólyaavatás volt a gólyabálon, a felsőbb évesek rendeztek ilyen kis vicces szívatásokat aztán meg előadtuk az osztályműsorunk és a bál végén volt az avatás, ami nálunk egy amolyan eskütétel volt. De ez a gólyákra vonatkozott, ergo a kilencedikesekre és a hetedikesekre. Szóval nem tudom, hogy harmadikos létére mit is kéne csinálnia :/ Kérdezd meg, hogy milyen az a mazsolaavató tőle, ő előbb fogja tudni, mint mi.

18L

2010. szept. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Azt még áruld már el pls, hogy nektek a suliban volt-e?!

2010. szept. 27. 21:49
 14/20 A kérdező kommentje:
Most hallom, hogy utána lesz még after is. Pff. Na arra tuti nem engedem el, de lehet, hogy még az avatóra sem.
2010. szept. 27. 22:07
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

te elmennél az ő helyében??

Amugy sztem ezt te nem tilthatod meg neki.

2010. szept. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy hogy mi lesz ott, ha nem engeded el, akkor ezzel teszel tönkre mindent. Nem lehet beszabályozni valakit max ideig-óráig. Ez a kérdés is csupán a te saját önbizalomhiányodat jellemzi. Miért ne mehetne el bulizni? Miért csalna meg? Miért hiszed azt, hogy nem vagy elég jó neki?
2010. szept. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 BlacktigerXXX ***** válasza:
szerintem verd láncra mint egy kutyát, és már nem is sokáig lesz a barátnőd. Én ilyet meg se kérdeztem volna. Oda megy ahova neki jól esik. Szerintem. Erre azt szokták mondani, hogy hiába fogod a kezét még alvás közbe is, akkor odatartja a p*csáját a f*sz elé.
2010. szept. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem engeded el...?! Ne szólj ebbe bele, ha menni akar, hadd menjen. Ha visszatartod, akkor emiatt tuti el fog hagyni.

Amúgy meg gondolom mert sulis esemény, jó poén, a barátnői is ott lesznek és lehet röhögni a kicsiken, meg megismerkedni velük. Amúgy pedig a felsőbbévesek a szervezők, nálunk mindig a 3.osok, mert a 4.esek már nem értek rá táncpróbák meg faktok, különórák miatt.

A lényege, hogy a kicsiket vicces és kicsit égő feladatokkal beavassák a sulis életbe. És most komolyan... ha ennyire nem tudsz megbízni a barátnődben, akkor inkább pihentesd még a kapcsolatosdit, amíg elég érett nem leszel...

Nyugodtan "elengedheted", mert az égvilágon semmi olyan nem történhet, ami két tanóra között vagy alatt nem eshet meg... vagy attól is el fogod tiltani? Volt itt egy kérdés, h hogyan vegye rá a bnőjét, h ne nappalin járjon egyetemre, olvasd el, okulhatsz a válaszokból!

2010. szept. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm a válaszokat. elengedtem, sőt én magam vittem el kocsival...aztán majd lesz ami lesz. Azt mondta, hogy a bulin nem tudja, hogy marad-e...persze nyílvánvaló, hogy marad, csak engem próbál ezzel feldobni, mert tudja, hogy nagyon nem örülök, hogy elment erre a *zarra. na mind1, csak azért engedtem el, hogy nehogy már emiatt legyen gond köztünk. Köszönöm mindenki segítségét! Remélem nem most hoztam meg életem legrosszabb döntését... :)
2010. szept. 29. 17:40
 20/20 anonim ***** válasza:

Tudod, az ilyen "elengedjem, ne engedjem" embereket előbb utóbb otthagyják.

Engem nem engedett el volt barátom az egyik legjobb haverom első(!) koncertjére. Mert a volt barátom nem szerette azt a zenét... Otthagytam.

2010. szept. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!