Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El merjem engedni a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El merjem engedni a barátnőmet mazsolaavatóra?

Figyelt kérdés

Szerintetek el merjem engedni egy ilyen totális baromságra? Egyáltalán miről szól egy ilyen mazsolaavató?

meg azt sem értem, hogy egy 3.-os miért megy mazsolaavatóra.


2010. szept. 27. 21:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Elmerjed engedni? WTF? Ha el akar menni, akkor neked abba semmi beleszólásod nincs. Nem a lányod, hanem a barátnőd...
2010. szept. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%

Figyelj, ezt szerintem magadba kell eldöntened :)

Ha megbízol benne annyira, hogy tudod, hogy szeret engedd el.Ha pedig kételkedsz benne nyíltan beszéld meg vele hogy félsz és félted.. szerintem ez a legjobb megoldás :)

2010. szept. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Azzal vana fő gond, hogy nem tudom mi folyik egy mazsolaavatón. Valaki beavathatna. Meg ez hol szokott lenni? Mert ha a suliban, akkor semmi gond. Egyébként nem lehet valami nagy valami, mivel 17:30-tól 23:00-ig tart.
2010. szept. 27. 21:33
 4/20 anonim ***** válasza:
78%

Most mi van!? Nalunk szotyolaavato volt, berugtunk, mint allat, utana mindenki szexelt mindenkivel. Nem kell feltened!

><|)

2010. szept. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
100%

nálunk gólyatábor a neve, de a kis elsősöket avatják fel.

ilyen szivatások, táncolni kellett nekünk anno stb.

de ha nem többnapos akkor annyira nem gáz, de akár te is elkísérheted ha lehet :)

meg szerintem, kérdezd meg Tőle, mindig az egyenes út a legjobb :)

2010. szept. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
100%

miért kell ilyen negatívan álni a dolgokhoz?

az én kérdésemre is annyian negatívan válaszoltak pedig tényleg segítség kéne..

2010. szept. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Háát én biztos nem kísérem el. Én messziről kerülöm az ilyen színvonaltalan elmebetegségeket. csak érdekel, hogy mégis mi folyik az ilyeneken.
2010. szept. 27. 21:36
 8/20 A kérdező kommentje:
21:35 - Igen, mindenki csak poénkodik egy jót a kérdésen és akkor annyival le is van tudva az egész. :)
2010. szept. 27. 21:37
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
mindenhova el kell engedni. Ha meg 'annyi' esze van, hogy mással összeszűri a levet stb. rosz dolgok, akkor meg csak a helyzeted lesz könyebb, kidobod azt keresel egy normálisabbat. Na jó durván hangzik, de azért bízz meg benne, te ismered nem mi, te tudod, hogy meddig megy el bizonyos esetekben...
2010. szept. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%
Azert nem vaaszolunk normalisan az ilyen kerdesekre, mert azt varjatok, hogy mi dontsunk helyettetek. Ez pedig ilyen. Es mi lenne egy golya/masola/szotyolaavaton szerinted!?
2010. szept. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!