Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan éltek meg egy hosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éltek meg egy hosszabb távollétet?

Figyelt kérdés
Vőlegényemmel 1,5 vagyunk együtt, új munkahelyet kapott,így mindig máshol dolgozik.Nagyon szeretem és nagyon hiányzik:(Van mikor 2-3 hétig nem látom, csak telefonon beszélünk órákon át:(
2010. szept. 27. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi is általában kéthetente találkozunk. Ez a rossz a távkapcsolatban. Marad a telefon. Hiányzik, de neki ott van dolga, én meg itt tanulok. Nehéz, de ez van.
2010. szept. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 rozika10 ***** válasza:
az én férjem is távol melozik két hetente ér cska haza nem egyszerü!!!de marad a telefon meg a net!!!
2010. szept. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi 3 éve vagyunk együtt és szokott olyan lenni, h 1 hónapig nem tudunk találkozni, de szerencsére telefonon minden nap tudunk beszélni és így könnyebb "átvészelni" a hiányát.
2010. szept. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pia, cigi, drogok, bulik... Addig sem gondolok arra, milyen kib.szottul hianyzik.:)

Bocs, de minden olyat leirtak mar, amit en is leirtam volna.:) Mi 5 eve vagyunk tobbnyire tavkapcsolatban, es jelenleg ez a legtavolabbi. Most ugy 2-3 hetente, rosszabb esetben havonta talalkozunk, elotte azert minden hetveget egyutt tudtunk tolteni.

2010. szept. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

valóban net-telefon....

elhiszem, h szörnyen hiányzik, és egyedül érzed magad..de hülyeségek felé ne nyúlj!! (pia drog cigi, semmit nem old meg).

én nem is tudom elképzelni h h lehet ezt kibírni. ha valakit vársz otthon, akkor bármivel kötnéd le magad, mindig lassan tellik az idő, vagy elunod, amit csinálsz.

az én párom három napra megy el holnap, és félek, hogy mennyire fog hiányozni, attól függetlenül, hogy nem nagy ez az időintervallum. plusz beteg is vagyok:(

KITARTÁST!!!!

2010. szept. 28. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!