Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Költözzünk össze?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan 2 éve leszünk együtt, nagyon szeretem őt, Ő a mindenem.De sajnos, ez alatt az idő alatt nem tudott hozzám jönni ( nevelőapám miatt), egyzser se , én pedig 1 héten egyzser mindg ott voltam náluk ott aludtam, de egy idő után anyukáját ezt zavarta, amit meg is értek, később hogy én se okozzak gondot, barátommal a kaja dolgot mindg mi oldottuk meg. Anyukájája sok gonddal van tele tele adósággal stb, egy éve nagyon ideges( idegbeteg),stb.. sajnos abarátommal is elég érdekes beszél meg amúgy is mindenkivel, mert már beléevan fásulva mindenbe és mindekiből csak a legrosszabbat nézi ki, így belőlem is, és mondta abarátomnak hogy többet ne menjek oda, és ő is nézzen magának albérletet.( Ez az előzmény röviden). Szóval mivel hozzánk nem jöhet, én hozájuk nem mehetek , azért beszéltünk róla hogy akkor tényleg albérletbe kéne menünk, mert valahogy kell találkozunk, de mikor ezt szóba hoztam akkor mondta hogy nem tudja... mondtam neki de hát mit nem tudsz nem szeretsz? nem vagy már szerelmes belém vagy miért vagy bizonytalan?.. Erre azt mondta nekem nagyon szeret engem de nem szerelmes belém, nem érzi azt , azt mondta a párja vagyok és tisztel és szeret engem , ő ezt érzi. Ekkor hirtelen kétségbe estem és mondtam neki hogy akkor hadjuk abba ezt az egészet ha nem érzi, mert ez már szerintem rossz jel , úgy éreztem, ezt msnen beszéltük, aztán még aznap eljött hozzám hogy személyesen is megbeszéljük, és elkezdett srni hogy ne hadjam el, mert szeret engem nagyon de nem szerelmes nem érti miért nem szerelmes és hogy ne haragudjak meg rá, de hogy nagyon szeret és hogy aztán ő mondta hogy akkor jó jöltözzünk össze. De én most telesen összevagyok zavarodva, én biztos avgyok az érzelmeimben én szerelmesnek érzem magam így lassan 2 év után is persze már én se úgy mert persze átlaakul egy idő után szeretetté.. Szóval most bizonytatalan, és tanácstalan vagyok összeköltözés terén. Nektek erről mi a véleményetek? ( Elnézést a hosszú szövegért)
2010. szept. 27. 20:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Minden csak attól függ, hogy hány évesek vagytok, és hogy képesek lesztek-e fenntartani egy albit, azaz van-e elég jövedelmetek.
2010. szept. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!