Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tanácsolnátok? Várom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnátok? Várom a jótanácsokat.

Figyelt kérdés

Nem is tudom, hogy hol kezdjem a történetet. Van egy fiú az életembe, aki teljesen megbolondít. Már régóta ismerjük egymást, azonban csak most alakult ki ez az egész kettőnk között, mint a villámcsapás.

Nem egyszerű azonban a dolog, mert "barátnője" van. Nem a szó igazi értelmében, hiszen egy hónapban egyszer találkoznak kb., valamint az ő részéről nincs szerelem, csak olyan dolgokat éltek át együtt, amiért sokat köszönhet neki. Kettőnk között nem történtek komoly dolgok, csókolóztunk. Viszont éjszakákon át beszélgetünk interneten, telefonon. Elmondta, hogy velem szeretne lenni de ahogy én látom valahogy mégse mer lépni. Gondolom a lánytól fél, ugyanis fenyegetőzik, érzelmileg zsarolja. Nem tudom várhatok-e valamit ettől az egésztől, vagy csak majd elmélyülnek az érzelmeim, de akkor sem fog lépni. Kéri, hogy aludjunk együtt, de nem akarom így. Kettészakadok, mert egyik részemmel csak vele lennék, a másikkal viszont tudom, hogy így nem szabad. Valaki volt már ilyen helyzetben? Várom a jótanácsokat. Mit tehetnék, hogy valamerre forduljanak a dolgok? L22 F27


2010. szept. 27. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
:) Na ezt így szépen mondd el Neki is!(ne msnen, ne telefonon).. :) és ha az (is) van a dolog mögött hogy nem mer lépni, látni fogja ez alapján hogy foglalkoztat téged a dolog...
2010. szept. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Önkielégítés *-*
2010. szept. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!