Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg akar valamit, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akar valamit, vagy csak játszik?

Figyelt kérdés

Több mint két éve ismerek egy lányt. Nagyon jó barátok vagyunk, mindent megbeszélhetünk egymással. :) Általában egymással tesszük féltékennyé az éppen aktuális személyt. Viszont sokszor előfordult már hogy flörtöltünk, szóban pettingeltünk, volt hogy meg is csókoltuk egymást egy-egy féltékennyé tevés közben. Néha azt éreztem hogy ez a csók neki többet jelent egyszerű féltékennyé tevésnél.

Volt is egy időszak, mikor rengeteget aludtunk a másiknál, együtt, és hát történtek kisebb "olyan jellegű" dolgok. (Valahogy úgyéreztem, hogy nem kell kimondanom, hogy szeretem, tudja, és ugyanezt éreztem felőle is.)

Aztán ez elmúlt, megint csak barátok lettünk. (Mivel "papíron" addig is csak barátok voltunk..)

Most összejöttem egy másik lánnyal, de nem igazán vagyok vele boldog... mostanában nagyon vágyom a "barátom" után. Igaz, hogy beszélünk, stb. de valahogy már nem olyan mint régen. Hónapok óta nem találkoztunk, csak MSN-en vagy telefonon beszélgettünk. (Mivel kb. 25-30 km-re lakik)

Mondta hogy szeretne találkozni. Félek ettől a találkozótól. Ígyis eléggé össze vagyok zavarodva, hát még ha itt lenne. Úgy döntöttem elmondom neki, hogy jobban szeretem, mint kéne. Mikor elmondtam csak mosolygott rám...

Másnap beszélgettünk, és egyszercsak képbe került a volt párja. Közölte hogy ő (mármint a lány) nem akar újra szerelmes lenni belé, mert az szörnyű volna. Nem tudom hogy ebből mennyi igaz, és hogy tényleg próbálkozik-e a volt párja. Lehet hogy csak féltékennyé akar tenni? Nem tudom. Aztán kérdezte, hogy van-e kedvem még találkozni vele. Mondtam hogy igen is, meg nem is. Akarom hogy eljöjjön, mert nagyon jó "barátom", és szeretem (sajnos(?) jobban is mint kéne), és nem is, mert ha eljönne, azt hiszem csak felborítana mindent...

Végülis megbeszéltük, hogy jó, akkor nem találkozunk... Kb. fél órával ezután közli, hogy oké, de ő azért eljön a városba egy barátnőjével várost nézni, stb. Mondtam hogy jól van, de én nem hiszem hogy ott leszek. Nem volt ellene kifogása...

Viszont ha tényleg csak városnézésről lenne szó, akkor miért közölte volna?...


Nem tudom mitévő legyek. Vajon tetszem neki, és szeret ő is?


2010. szept. 27. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne játszál a másik csajjal...

Hány éves is vagy?lol. És a csajok?

Semmi értelme ennek:D

Tönkre teszed őt is?

Gg.

nekem ez jött le, bocsi.

2010. szept. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem szakítsatok a párotokkal ha ennyire nyafkák vagytok, és feküdjetek le végre. Aztán kiderül. Szép kis lávsztori de nem érdemes tovább bonyolítani. Álljatok a sarkotokra.
2010. okt. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
próbáljátok meg egymással,oszt ennyi,nem tudom,mit kell túlbonyolítani??!!
2010. okt. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nézzétek meg a Love me if you dare! (Szeress, ha mersz!) című filmet... "rólatok" szól;-)
2010. okt. 2. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!