Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasi oda van a lányért?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi oda van a lányért? /lent/

Figyelt kérdés
Mik a jelek ha egy pasi oda van egy lányért?Csak nem meri megkérdezni h járjanak mert azt hiszi hogy a lány nem akar komoly kapcsolatot?És nem mer kezdeményezni!De ügye jóban vannak és találkoznak!
2010. szept. 27. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Pl. ha sokszor törekszik arra, hogy a lány közelében legyen. Ez már elég erős jel.
2010. szept. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Én ebben a helyzetben vagyok... :/

16/F

2010. szept. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és hogy jelzed a lány felé utólsó válaszoló!!Inkább testi jelekre vagy mondatokat irjatok!
2010. szept. 27. 15:03
 4/7 Moszuke ***** válasza:

Moszuke:


a mai világban az ilyesmi tök egyszerű. ráírsz MSN-en hogy:

szerelmes vagyok beléd! és miután leütötted az [enter]t már nincs vissza út:)



de lehet MSN helyett havert/tesót is közvetítőnek használni



de ha megnézel egy óvodát ott láthatod a jeleket.

haj cibálás, folyton a seggébe lógás, cikizés, erőszakos puszilás, rá mosolygás(?)

2010. szept. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
próbálom felvenni vele a szemkontaktust, ,,véletlenül hozzá érek", mosoly :), poénkodás( de az ne legyen nagyon sok, mert akkor gyerekesnek néz) most úgy hirtelen ennyi jut eszembe, vagy legalábbis ma ezt csináltam vele...
2010. szept. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Keresi a társaságát, esetleg meghívja valamire...mondjuk egy italra, bár ha félénk a srác, akkor ez lehet nem megy elsőre :)de egy mosoly mindíg helyre tesz mindent ;) jah és legyél érdeklődő a lány iránt ha beszélgettek.
2010. okt. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sokszor vagyok a lányok közelében(osztálytársaim), mégse azért, mert tetszenek.. :D
2010. okt. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!