Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ezt így megmondom neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt így megmondom neki milyen? Mit akar még tőlem ha van pasija? :S

Figyelt kérdés
Volt barátnőm felajánlotta, hogy találkozhatnánk mostanság de 80 km-re lakik és útiköltség és időhöz kötöttség is van. Nekem meg már semmi kedvem hozzá mert anno durván kidobott és már nem is szeretem... azt gondoltam megmondom neki, hogy ne haragudj de ne találkozzunk nem szeretném a régi emlékeket elrontani egy ilyen összefutunk talival és annyi... pláne neki van barátja is! De ennek ellenére tartja velem a kapcsolatot most is pedig 1 éve jártunk. Akkor mit akar tőlem?? 19/F
2010. szept. 27. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
a kukcidat akarja! :D
2010. szept. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki és slussz. Fő az őszinteség.
2010. szept. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

előző: hát kb.. :)


jaja a kukcidat XD


komolyra fordítva.: fogalmam sincs ezt csak ő tudja xD

kérdezd meg tőle am mert ha 80 km erre lakik és megsértődik az se baj mert úgysem fog odamenni hogy kiosszon meg legalább békén hagy xD ennyi

2010. szept. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!