Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elhagyott a baratnom.14L es 17F

Figyelt kérdés
Szal.van egy lany,es nagyon szeretem.7es fek honapot voltunk egyutt.tegnapszauitott velem.utobbi idobe sokat veszekedtunk sok apro hulyesegen,de nagyon szeretem.mar 2eve ismerjuk egymast.egymassal vesztettuk el.o az elso mindenbe.es en s neki.17f vagyok o 14L.Mindent megtettem erte.szivem lelkem nekiadtam es mindig azt tartottam a szemem elott,h neki jo legyen es most vege:"( Mit csinaljak?:( megprobaltam visszaszerezni?:( segitseteeekl!!:(
2010. szept. 27. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Az orbitális szíváson mindenkinek át kell esnie, hogy aztán tanuljon belőle, megerősödjön. Hiába mondunk bármit is, úgy is vissza akarod kapni. Vagy sikerül, vagy nem. Sok szerencsét hozzá.
2010. szept. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez van sajnos ,lépj tovább. Vagy próbáld meg visszaszerezni ,de ha én egyszer szakítok egy lánnyal, vagy ő velem , nem szoktam olyat csinálni , hogy visszakönyörgöm magam vagy valami. sztem te se tedd.
2010. szept. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kamu vagy
2010. szept. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szedd össze magad és ne rinyálj, legyél férfi. A kérdésedből az jön le, hogy a kapcsolat alatt jó kis papuccsá váltál, ami mostanra elkopott. A szerelem nem indokolja, hogy nyámnyila hisztis p*csaként kell viselkedni, ha az embert dobják. Viseld emelt fővel, menj el a haverokkal sörözni, qrvázni, ne alázd le magad annyira, hogy visszakönyörgöd magad, vagy hogy itt, előttünk sírsz a semmin.

Elhiheted, fiatal vagy még, rengeteg pofont fogsz kapni az élettől, az emberektől, ez a mostani szó szerint semmi nem volt, csak egy kis bevezető. Legyél EMBER. Sok sikert hozzá, üdv!

2010. szept. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jólvan..Nem eszem magam rajta...Meg nem is látszik meg semmi...csakhát...zavar...:))
2010. szept. 27. 13:47
 6/6 anonim válasza:
NE TÖRÖDJ VELE!!!!!!!!!!Vegyél egy KUTYÁT!!
2011. júl. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!