Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
ŐSZINTÉN lányok, ekkor lapátra kerül a srác?
De ne jóemberkedjetek, csak őszintén!
Nem, nem én vagyok a szereplő.
Lány vagy. Megismersz egy srácot. Összejöttök. Összeköltöztök.
Eltelik pár hónap. Minden jó.
De...feltűnik, hogy a srác már nem vesz magának új cuccokat, nem cseréli le a telóját, kifogyott a parfümje, de nem pótolja, majd el akarja adni a kocsiját.
Mikor rákérdezel, hogy miért, nehezen, de kinyögi: Drága neki a közös élet.
A havi több étterem, mozi, színház, edzés, bulik, sokba vannak.
A közös, nagy lakás költségei is húzósak.
A kocsi pedig családi ajándék volt, amit havi 1-2X, ha használt, nem pedig naponta, mint manapság. A benzin, parkolás, szervíz, viszi a pénzt.
Komolyan nem értem ezeket a prekoncepciókat. Az fel sem merül benned, hogy van, aki esetleg olyan belső tulajdonságok megléte / hiánya alapján válogat, hogy nem is kerülhet ilyen helyzetbe, mert pl. nem annyira felszínes, hogy csak ennyivel foglalkozik, miszerint:
"Megismersz egy srácot. Összejöttök. Összeköltöztök.
Eltelik pár hónap. Minden jó."
Ahhoz, hogy ezek után mintegy váratlanul, villámcsapásszerűen érje az illetőt az, amit utána írsz, valami embertelenül felszínesnek kell lenni, már ne is haragudj.
Egyrészt, mire eljutok az összeköltözésig, bőven megismerem a másik költési szokásait, pénzhez való hozzáállását. Tehát, tudom kb mik a határai. Másrészt, ha akkora tulok, hogy túlköltekezik, akkor nagyon nem leszünk jó páros. Eleve nem áll rám a fenti képlet, a bulival, étteremmel stb. De, ha valakinek nem fér bele valami, az a minimum, hogy kinyitja a száját.
Ez a felvázolt helyzet gyakorlatilag elképzelhetetlen.
Adom a #2est , napi / órás nincs elég nettóm.
Tényleg kezdem hinni , hogy kifogásgyáros lúzerek járnak gykzni
Nálam nincs olyan hogy összejövünk, összeköltözünk. Azért teljen már el némi idő. Ami alatt kiderülnek dolgok.
Én két férfival éltem együtt egész életemben, a két férjemmel. Az elsővel 3 év, a másodikkal 1 év után költöztünk össze. Azért ilyen sok idő után az elsővel, mert nem kapkodtam el a külföldre költözést (20 voltam amikor megismerkedtünk és 23 évesen költöztem). A második meg már helyben volt, itt vagyok, de akkor a gyerekem miatt kellett nagyon biztosnak lennem a dolgomban.
Igen, szakítottam volna azzal akivel a válásom után összejövök de nem tudja tartani az életszínvonalamat. Lakásom van, tehát se hitel, se bérleti díj nincs. Rezsi van és kaja, a gyerekem ellátom, a kocsim se az ő dolga, viszont takarítónőm is volt és van és sokat eszünk étteremben meg rendelünk. Ha a férjem ezzel nem tudott volna lépést tartani és attól tette volna függővé a közös életet hogy ne legyen takarítónő és főzzek(főzzünk) mindig, akkor most nem lenne ő a férjem.
A parfüm meg vicces egybeesés hogy említed, pont az ugrott be hogy ellocsolta magára az enyémet (nem, nem ő használ nőit hanem uniszex volt, Tom Ford Black Orchid) de böcsülettel megvette a következő százas üveget, igaz már csak ő használja mert annyira imádom rajta hogy legyen inkább csak az övé ez az illat.
6, jókat írt, olyannak adtad ki magad aki nem vagy.
Ezért szokás mondani hogy add mindig önmagadat
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!