Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » IFI-n megismertem egy fiut....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

IFI-n megismertem egy fiut. Kezdemenyezzek vagy varjak meg?

Figyelt kérdés
megismertem egy fiut, igaz mar kb 1 eve ismerjuk egymast, de most furcsan viselkedett..vagyis nekem furcsan:D..mert maskor nem csinalta ezt..mikozben a pap magyarazott huzogatta fel a szemoldoket es mosolygott...visszamosolyogtam ra..mast meg nem akartam csinalni..amikor meg mentunk ki a terembol(en hamarabb el kellett menjek) ugy mosolygott ram mint egy gyerek 3 zsak gumicukorra...persze en se tudtam megallni...13/L..es legyszi ne mondjatok hogy 13 evesen nyugodjak meg, es hogy meg nem valo nekem az ilyensmi..nem ismertek, nem tudjatok miket eltem meg ugyh. probaljatok meg ugy altalanosan valaszolni ra.:D koszi.
2010. szept. 26. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a mosolyalbum csávóra vársz,akkor semmi sem lesz.Ha elég tökös macának érzed magad a kezdeményezéshez,akkor tedd meg.
2010. szept. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!