Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Kétségbe vagyok esve.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés

Van barátom kb. 1 hónapja, és nagyon szeretem is , de van egy nagy baj. Mielött vele összejöttem nagyon bejött egy másik srác is. Kiderült hogy bejövök annak a másik srácnak is. Szörnyen érzem magam , mert nem tudom mit tegyek . Mert nem közönbös nekem sajnos ő sem :| Ti mit tennétek? Vagy csak hagynátok hogy megoldódjon minden magától? Légszives írjatok. Érdekel hogy ti mit tennétek! Köszönöm!


17/l


2010. szept. 26. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:

A bőség zavara.Más lány csak álmodozik egy fiúról,neked meg túl sok.Annyira nem szeretheted a mostanit,ha a másik képes megingatni.Nehogy úgy érezd később,hogy kihagytál valamit.A későbbi problémák elkerülése miatt ne kezdj el semmit amíg van barátod.A szakítás előtt azért puhatold ki hogy járna-e veled a másik,nehogy két szék közt a pad alá ess.

Ha a másik helyében lennék,nem lennék híve a melegváltásnak.

2010. szept. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amelyiket jobban szereted ne azt válaszd, hanem amelyik téged szeret jobban. Te ismered őket, te látod milyenek veled?

23/L

2010. szept. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!