Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Metzger666 kérdése:

Hogy szedjem fel? Nagyon bejön de nem tudom hogyan kezdeményezzek

Figyelt kérdés
Hello!Egy nyolcadikos,14éves srác vagyok.Van egy velem egykorú csaj osztálytársam,és nagyon bejön.külső,belső fasza.Szerintem neki is bejövök,de ez csak egy hülye megérzés.Csak remélni tudom hogy így van.De nem tudom hogyan szedjem fel anélkül,hogy a pofámba röhögne.
2010. szept. 26. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg annyira "fasza" a belső, nem fog a pofádba röhögni...:)

a legegyszerűbb, ha elhívod valahova;)

2010. szept. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyszerű az egész. megmondod neki mikor dumáltok, hogy nagyon bejön neked ha kölcsönös ez a dolog akkor meg már előttetek az egész és belevághattok!
2010. szept. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sokszor szoktunk msnezni.Volt már,hogy említettem neki,hogy tetszik,de nem volt rá különösebb reakció.De szünetekben és órán sokszor néz,és mikor beszélünk 8msn,vagy suli) állandóan mosolyog,nevet
2010. szept. 26. 21:00
 4/4 anonim válasza:

Kedves kérdező szeretném megkérdezni hogy működött e mert én is most ilyen helyzetben vagyok,és szeretném tudni hogy működött e.

a válaszát előre is köszönöm.

2017. jún. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!