Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek milyen képet csináljak a barátomnak ami nem túl kihívó?

Figyelt kérdés

Szóval ez csak neki lenne kicsit "szexyibb" kép nem mesztelenre gondoltam szóval vipre ilyenekre am se menne fel. Csak kicsit meglepni szeretném.Ti milyet szeretnétek?


Kort is légyszi (:


2010. szept. 26. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg fehérneműset, de ha azt túlzásnak érzed, akkor simán egy kicsit alulöltözöttet, valami szexi pózban. 18
2010. szept. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 nielindi ***** válasza:
100%
mindegy, elöbb-utobb excsajokon, puruttyán, napisz@ron fogsz pozolni.
2010. szept. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi a francért kell csinálni a barátodnak képet? Nem jó vagy neki élőben?

Aztán meg lehet sírni, ha vége lesz a dolognak és fenn leszel az excsajok.net-en.

2010. szept. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az elsőnek köszi

A másik kettőnek: nem is tudtam h van olyan h excsajok..xD mind1 :D am hát elég szoros a kapcsolatunk szal nem fogunk szakítani meg ő se olyan és am azért akarok neki csinálni mert ő is félénk meg én is azért zárkózottabb vok és ezért kedveskedni szeretnék neki


meg ha mégis szakítanánk( ha igen akk se rakna fel mert nem olyan) és mégis felkerülnék úgy is csak pár napig néznék

2010. szept. 26. 20:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha a barátodnak lesz,akkor legyen kihívó..ez a lényeg.
2010. dec. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

figyelj, inkább maximum várd úgy a szobádban, hogy alulöltözött vagy, vagy a te telefonoddal csináld. elhiszem, hogy a barátod 'nem olyan', de nem tudhatod, mit tartogat az élet. mi van, ha véletlenül kerülsz fel valahova? ha a barátod telefonját nézegeti egy haverja, átküldi magának, és felrakja? vagy akármi? volt már ilyen. ne kísérletezz ezzel szerintem :(

pedig régebben ez az ötlet nagyon szexi és édes lett volna, de láthatod a mai weboldalakat :D

16/L

2010. dec. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Villantsd a p*nát!
2010. dec. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Olyan képet csinálj ami szexi de nem mutatja meg a lényeget :) akkor majd kíváncsi lesz :D fehérneműs sztem megfelel

18

2010. dec. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi =) hát "azt" biztos nem villantom -.- hülye...

am csak azért van ekkora bizalmam h úgyse rak fel a haverja, mert biztonsági billentyű záras a telója :)

2010. dec. 29. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!