Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18/L - 15/F? Szeretik egymást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18/L - 15/F? Szeretik egymást . A kor miatt próbálkozni sem érdemes?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
A páromnak az első barátnője 18 éves volt (ő 15). 3 évig voltak együtt. Megfelelő érettséggel semmi gond nem lehet a korkülönbségből.
2010. szept. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem egyaltalán nem, ha szeretitek egymást. Próbáljátok meg véleményem szerint. :)
2010. szept. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is meg lehet,sőt meg is kell próbálni :) nekem is előző barátom 15 volt és én 17. 1 év és 2 hónapig alkottunk egy párt :)
2010. szept. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat :) mert a környezetembe mindenki azt mondja, hogy "túl fiatal" .. :/
2010. szept. 26. 20:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha szeretik egymást, akkor mi a kérdés? -_______- Nem az a lényege az egésznek?
2010. szept. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem most van egy pasi akit nem tudok kiverni a fejemből, 16 éves én 19:( Sajnos nem jött össze, mert megijedt a korkülömbségtől:(
2010. szept. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

hát sajnálom. :( remélem, hogy sikerül megoldani a dolgot :)

velünk még nem tom mi lesz :/ de ma konkrétan közölte h belémszeretett ... ilyen nyíltan eddig még nem jelentette ki .. csak hát ... a kor miatt félek :( pedig nagyon szeretném, hogy működjön köztünk a dolog ... :):(

2010. szept. 26. 21:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez van, még nem vagyok szerelmes de jó úton haladok felé.. a srác is már közeledett felém de mivel nem adtam még egyértelmű jeleket..nemtudom mi lesz.. :/ Külsőre nem tűnik fel meg a korkülönbség annyira meg én szüleim szerint is borzasztóan gyerekes vagyok, agyilag 14 éves szintjén állok :D Amúgy ilyen 14-16 közöttire saccolnak általában engem, pedig 18 vagyok :) (hétfő óta xD)

Annyira jó lenne ha összejönne.. de félek :( mert ráadásul barátnőm öccse.. hát nem tudom h bnőm és a szülei mit szólnának a dologhoz :/

2010. okt. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
próbálkozz !! :) hidd el, megéri, mi azóta már összejöttünk :)
2010. okt. 20. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!