Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elnézendő egy pasinak az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elnézendő egy pasinak az, ha másnapos?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon sokat dolgozik, alig van ideje rám. Mégis a maradt szabadidejében a haverjaival iszik. Ma is másnaposan jött hozzám, teljesen kezelhetetlen volt, csak feküdt, holott egy héten jobb esetben is csak 2x lát. 2 napja, mikor én voltam nála, akkor is a haverjaival kellett lennünk, ahelyett, hogy kettesben töltöttük volna azt a kis időt. Elnézzem ezt? Vagy szerintetek ez mennyire durva tőle? Kezdek kiakadni rá, szerintem nem is szeret engem. :S Ráadásul ma tett egy olyan megjegyzést, hogy a volt barátnője mellett sosem ivott. Akkor miért pont mellettem? :S Én szeretem, ha velem van, szeretgetem egyfolytában, ő meg szinte hozzám sem ér. Ha meg említem ezt neki, akkor kiakad, hogy ő nem tud eleget adni nekem, ez a kapcsolat így nem megy...stb. Meddig lehet ezt bírni? Eleinte olyan odaadó volt. :( 3 hónapja járunk.
2010. szept. 26. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele. Ha nem változik, akkor én lépnék a helyedben. Tovább.
2010. szept. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A volt barátnője mellett sosem ivott, melletted igen - dehát erre a kérdésre teljesen nyilvánvalóan csak ő tudja a választ, kérdezd meg. Ha meg nem lehet vele megbeszélni, akkor le is út, fel is út.
2010. szept. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elnézhető, ha nem viszi túlzásba, és nem csal meg.

Én párom is 3 havonta 1x berug (minden 2. hányásik) :) utána neki állok ápolgatni, és ezt szereti is, meg én is hogy gondoskodok róla.

2010. szept. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ő minden héten, vagy minden 2. héten ezt csinálja. És amikor látom, milyen jó kedve van a barátai közt, mellettem meg milyen ideges és elkenődött mindig. :S Kilépnék már ebből a kapcsolatból, de annyira szeretem... :( Sokkal jobban, mint ő engem. Persze ő nem szereti, ha én iszom... és meg is ígérte, hogy ő sem fog többet sokat inni, mégis... :(
2010. szept. 26. 19:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Sztem ő tényleg nem szeret, és ezekkel a dolgokkal próbál erre ráébreszteni, mert egyébként szó szerint nem merné mondani. Én nem nézném el neki, mert arra megy ki a játék h te szakíts és ne neki kelljen. ne legyél naiv. Találsz te jobbat is akinek tényleg számítasz, ne őröld fel magad egy rossz kapcsolatban.
2010. szept. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy rossz érzés otthagyni, de hidd el, hosszabb távon jobb neked nélküle.
2010. szept. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez így nem kapcsoalt sztem, kérj szünetet még ha nehéz is, egy hétig felé se nézz, és lehet h már másnap ott áll az ajtód előtt. ha nem jön vissza akkor legalább tudod h soha nem is számíthattál rá, és ezek után sem fogsz tudni.
2010. szept. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!