Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ha minden nap hívjuk egymást/írunk egymásnak? 2 hete vagyunk együtt.22F

Figyelt kérdés
Igazából ma hajnalban jöttem el tőle úgy 5óra körül....holnap sztem találkozunk, írjak neki, vagy hívjam h mi van vele?
2010. szept. 26. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha megteheted, hívd fel. Szerintem jó, ha megvan a napi kapcsolat.
2010. szept. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Írhatsz neki egy jó éjt sms-t, de akár fel is hívhatod. Ártani nem árthat, sőt csak jót tehet a kapcsolatnak
2010. szept. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor este írok neki inkább. Sztem legalábbis ha ma hajnalban együtt voltunk, sőt, este 8tól hajnali 5ig, akkor hívni az olyan....szal inkább az üzi...
2010. szept. 26. 19:10
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem nem izé fölhívni!

Ti pasik mikor fogjátok megérteni, hogy a lányok többsége szereti a hívják, foglalkoznak vele?

2010. szept. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem jobb lenne csak az üzi. főleg h nem vagytok együtt olyan rég óta. majd ha eltelik egy kis idő akkor ilyen esetben felhívhatod de sztem most még jobb lenne az üzi. én is lány vagyok és mikor összejöttem a mostani párommal nagyon zavart h állandóan hívogatott, de most h eltelt egy kis idő már el sem tudnám képzelni a napjaimat a fél órás teló beszélgetések nélkül.

nem minden lány szereti ha a legelején már annyit hívogatják.

2010. szept. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Csak akkor hívd/írj neki minden nap,ha úgy érzed,hogy igényli...Sokan nem szeretik,sokan pedig nagyon is örülnek neki....Mennyi ideje ismered?Azóta amióta együtt vagytok?

Ha már régebb óta,akkor talán tudod mit is szeret.Ha csak most ismerted meg,akkor pedig ki kell ismerni.Tesztelgesd picit,hogy egyik nap nem hívod,nézd meg szóvá teszi e.

De ha bátrabb vagy,akkor nyugodtan kérdezz rá nála.

Mi a férjemmel 4 és fél éve vagyunk együtt,azóta minden nap beszéltünk telefonon és mi nem egyszer.De mi mind a ketten igényeljük ezt.

Neked sok sikert és hosszú szép kapcsolatot kívánok....:)

2010. szept. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
nagyon jo ha minden nap telefonaltok vagy irtok :))) én egy hónapja vagyok együtt a barátommal és nekem is nagyon fontos hogy minden nap kommunikáljunk(sajna 170km re jarunk suliba egymastol és csak 7vegente (péntektol vasarnapig) tudunk egyutt lenni... de azt várom már vasárnap este hogy mikor lesz megint péntek délután hogy mindketten hazaérjünk és vele lehessek :) amugy meg még a tanuláshoz is több energiám van mióta együtt vagyunk :) visszajött az életkedvem (nemtom ezt most minek irtam ide mert semmi köze a kérdésedhez,de a lényeg hogy foglalkozz a pároddal, jo lesz az) sok szerencsét nektek:)
2010. szept. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
(ja, am azt kifelejtettem, h 20 éves lány vok)
2010. szept. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát amióta együtt vagyunk, 2 és fél hete nem volt nap hogy ne hívtuk volna egymást vagy ne írtunk volna egymásnak SMS-t. Tegnap találkoztunk, ma nem, holnap fogunk újra elvileg. Igazából megmerjem tenni, h nem írok neki? Ilyenkor mi van? Ő miért nem ír? Vagy ő is rám vár, esetleg nem igényli, ezért nem érdeklődik ő sem?
2010. szept. 28. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!